vaizdo įrašus

Internetinis seminaras: nėra slapukų = pajamų praradimas?


Interneto pasaulis susiduria su dideliais pokyčiais, ypač leidėjams ir reklamuotojams. Kovo 11 d. kartu su Refinery89.com surengėme internetinį seminarą „No Cookies = Revenue Losses“, kad pažvelgtume į ateitį.

Webinaras vyko anglų kalba.

Buvo diskutuojama šiomis temomis:

  • Nauji duomenų apsaugos reglamentai (DSA, DMA): tvarkydami duomenis ir slapukus leidėjai turi prisitaikyti prie naujų taisyklių.
  • Nenaudojami slapukai – lygu prarastoms pajamoms? Tiesioginis ryšys tarp slapukų pašalinimo ir pajamų praradimo.
  • Saugūs slapukų sprendimai: abu pranešėjai pristatė naujoviškus metodus, pvz., „Contextual+“ ir turinio dizaino metodus, kurie gali padėti leidėjams ir reklamuotojams pasaulyje be slapukų.

apžvalga

Internetinis seminaras suteikė vertingų įžvalgų apie tai, kaip leidėjai ir reklamuotojai gali pasiruošti naujiems duomenų apsaugos reglamentams ir kokie yra slapukų saugūs sprendimai.

Webinaro PDF galite rasti čia ir atsisiųsti .


daugiau komentarų

Newsletter consentmanager Juni
Nauja

2024-06-06 naujienlaiškis

Naujas priedas: privatumui palanki svetainių analizė Su birželio mėn. atnaujinimu jūsų paskyroje pasiekiamas naujas priedas „Svetainių analizė“. Čia sujungiame du komponentus, kurie mums ypač gerai sekasi: tikrą duomenų apsaugą ir puikias ataskaitas. Mūsų naujos privatumui palankios svetainės analizės pranašumas visų pirma yra duomenų apsauga ir sistemos paprastumas: Naudodami privatumui palankią svetainių analizę, norėtume pasiūlyti paprastą […]
Dutch DPA releases Guidelines on Cookie Banners
Nauja

Nyderlandų DSB: slapukų reklamjuosčių ir dažnesnių patikrinimų vadovas

Nyderlandų duomenų apsaugos institucija (Autoriteit Persoonsgegevens, AP) paskelbė naują vadovą , kuriame aprašoma geriausia slapukų reklamjuosčių kūrimo praktika ir ko vengti norint išvengti galimų baudų. Kaip skelbta 2024 m. vasario mėn. , Duomenų apsaugos institucija įdiegs daugiau kontrolės priemonių , siekdama užtikrinti, kad svetainės teisėtai gautų sutikimą sekti slapukus ir kitą stebėjimo programinę įrangą. Kriterijai […]