vaizdo įrašus

Internetinis seminaras: nėra slapukų = pajamų praradimas?


Interneto pasaulis susiduria su dideliais pokyčiais, ypač leidėjams ir reklamuotojams. Kovo 11 d. kartu su Refinery89.com surengėme internetinį seminarą „No Cookies = Revenue Losses“, kad pažvelgtume į ateitį.

Webinaras vyko anglų kalba.

Buvo diskutuojama šiomis temomis:

  • Nauji duomenų apsaugos reglamentai (DSA, DMA): tvarkydami duomenis ir slapukus leidėjai turi prisitaikyti prie naujų taisyklių.
  • Nenaudojami slapukai – lygu prarastoms pajamoms? Tiesioginis ryšys tarp slapukų pašalinimo ir pajamų praradimo.
  • Saugūs slapukų sprendimai: abu pranešėjai pristatė naujoviškus metodus, pvz., „Contextual+“ ir turinio dizaino metodus, kurie gali padėti leidėjams ir reklamuotojams pasaulyje be slapukų.

apžvalga

Internetinis seminaras suteikė vertingų įžvalgų apie tai, kaip leidėjai ir reklamuotojai gali pasiruošti naujiems duomenų apsaugos reglamentams ir kokie yra slapukų saugūs sprendimai.

Webinaro PDF galite rasti čia ir atsisiųsti .


daugiau komentarų

New regulations US 2024
Teisingai

Nauji JAV privatumo įstatymai įsigalios 2024 m.: atnaujinkite JAV taikomus privatumo nustatymus

Jungtinėse Valstijose nauji duomenų apsaugos įstatymai įsigalios antroje 2024 m. pusėje – Floridoje, Teksase, Oregone ir Montanoje . Įmonės, veikiančios šiose valstijose arba turinčios klientų šiose valstijose, turi peržiūrėti savo duomenų apsaugos praktiką, kad užtikrintų, jog laikomasi naujų duomenų apsaugos įstatymų. Kad šis procesas būtų jums lengvesnis, šiame straipsnyje pirmiausia paaiškinsime, kur jūsų prietaisų skydelyje […]
Generolas, Nauja

consentmanager Tool Spotlight“: integravimo parinktys CMP prietaisų skydelyje

Šio mėnesio „Tool Spotlight“ programoje atidžiau pažvelgsime į integravimo funkcijas , kurias rasite consentmanager CMP informacijos suvestinėje. Tai yra ilgo kūrimo darbo tarp consentmanager ir atitinkamų įrankių rezultatas, o tai reiškia, kad galime pasiūlyti savo vartotojams galimybę suaktyvinti integraciją paprastu spustelėjimu tiesiai savo CMP prietaisų skydelyje. Naujausios parinktys apima 2 versijos Google Consent Mode integravimą, […]