Slapukų sutikimo tvarkyklė mokykloms ir kitiems
švietimo įstaigos

Mokyklos ir universitetai turi švietimo įgaliojimus besimokančiųjų atžvilgiu. Jie, kaip valstybinė institucija, turi užtikrinti tinkamas mokymosi galimybes. Pavyzdinis mokyklos ar universiteto charakteris yra labai svarbus. Jų pareiga yra elgtis teisingai ir laikytis visų taisyklių. Saugus gausių, labai jautrių mokinių ir mokytojų duomenų, prieinamų švietimo įstaigoms, tvarkymas turi būti garantuotas visapusiška mokyklų ir universitetų duomenų apsauga. Idealus slapukų sprendimas šiam ir kitiems sektoriams yra sutikimo tvarkyklė.

Rekomenduoja daugelis mokyklų ir kitų švietimo įstaigų

Saugioje Žemės rutulio pusėje

Sutikimo vadovė švietimo įstaigoms

Informacinis apsisprendimas yra pagrindinė tiek besimokančiųjų, tiek mokytojų teisė. Švietimo įstaigos susiduria su iššūkiu tvarkyti duomenis pagal teisės aktų reikalavimus. Visų pirma mokyklos turi būti pavyzdžiu, nes jos gali jau ankstyvame amžiuje supažindinti jaunus žmones su saugiu, atsakingu ir apsisprendimu tvarkyti asmens duomenis . Consentmanager gali suteikti jums idealų palaikymą, kaip pavyzdį, nes tokiu būdu galite užtikrinti teisingą asmens duomenų tvarkymą.

  • Mokinių ir mokytojų duomenų apsauga: mokyklos ir universitetai apdoroja didelį duomenų ir informacijos kiekį. Nuo asmeninių aplinkybių ir veiklos iki sveikatos ir atsparumo stresui. Consentmanager suteikia galimybę užtikrinti visapusišką duomenų apsaugą mokyklose ir universitetuose. Nes švietimo įstaigos turėtų rodyti gerą pavyzdį ir tvarkyti asmens duomenis patikimai ir saugiai.

  • Daugiau nei 30 skirtingų kalbų: mokykloje ir ypač universiteto kontekste svarbu teikti informaciją įvairiomis kalbomis. Studentai iš, pavyzdžiui, Erasmus programos arba studentai, kurių gimtoji vokiečių kalba nėra ir galbūt tik atvyko į Vokietiją studijų tikslais, nepatenka į nepalankias sąlygas. Net kviestiniai lektoriai iš kitų šalių ne visada kalba vietine kalba. Taip įtraukiami visi ir niekas nesusiduria su kalbos problema dėl savo kalbos jūsų pagrindiniame puslapyje. Todėl siūlome savo įrankį daugiau nei 30 kalbų.

  • Atitinka GDPR: universitetai ir mokyklos turėtų idealiai panaudoti visas turimas lėšas, kad sėkmingai vykdytų savo švietimo misiją. Piktnaudžiavimas arba neteisingas asmens duomenų tvarkymas gali užtraukti dideles baudas. To galima išvengti gavus valdytojo sutikimą ir panaudoti lėšas tinkamoje vietoje. Naudojant šį įrankį užtikrinamas BDAR (ES) ir CCPA (Kalifornija) laikymasis. Be to, mokiniai turėtų kuo anksčiau sužinoti, kad gairės ir taisyklės yra svarbios geram sambūviui. Todėl, kai kalbama apie asmens duomenis, laikykitės visų teisinių nuostatų ir reglamentų. Būk geras pavyzdys!

  • Greiti atsakymai: mokymo įstaigose daugiausia dėmesio skiriama paaugliams ir vyresniems mokiniams. Norint protingai išnaudoti laiką ir skirti pakankamai dėmesio mokymui, Sutikimo vadybininkas suteikia galimybę greitai atsakyti į užklausas. Pavyzdžiui, jei informacija apie saugomus asmens duomenis užtrunka per ilgai, gali būti, kad informacijos paprašęs asmuo kreipsis į teisininką. Čia gali kilti baudos ir teisiniai ginčai. Naudodami mūsų Slapukų sutikimo tvarkyklę galite greitai atsakyti į užklausas, sutaupytą laiką panaudoti svarbesniems dalykams ir išvengti brangių pasekmių.

  • Individualizuota tema: norite įrankio savo kolegijos ar mokyklos spalvų? Jokiu problemu. Sutikimo tvarkyklę galite visiškai pritaikyti prie savo dizaino. Jūsų pagrindinis puslapis išlaiko savo individualų charakterį.

  • Slapukų tikrintuvas: kiekvienas jūsų svetainės lankytojas gali nuspręsti, kuriuos slapukus atmesti, o kuriuos priimti. Jei naudojate mūsų sutikimo tvarkyklės slapukų tikrintuvą , galite būti tikri, kad slapukai bus blokuojami be sutikimo. Taip yra todėl, kad norint saugoti ar tvarkyti asmens duomenis ir neesminius slapukus, reikalingas aiškus sutikimas. Šias teises koreguoti ar pakeisti galima bet kuriuo metu.

Privatumo mokyklos ir kitos švietimo įstaigos

Suderinamas slapukų sprendimas kiekvienai sistemai

Sutikimo tvarkyklė suderinama su daugiau nei 2500 įrankių. Integruoti į įprastas svetainių ir parduotuvių sistemas ar analizės įrankius labai paprasta. Jokių pakeitimų ar modifikacijų nereikia. Mūsų sutikimo tvarkyklę galite integruoti į savo svetainės ar parduotuvės sprendimą be didelių pastangų. Dėl jautraus dizaino sutikimo tvarkyklė taip pat gali būti naudojama mobiliuosiuose įrenginiuose be jokių problemų. Suderinamumas su daugiau nei 2500 skirtingų įrankių, BDAR atitiktis ir kitos funkcijos , pvz., tinkinamas dizainas ir daugiau nei 30 skirtingų kalbų, leidžia Consentmanager naudoti tobulą slapukų sprendimą jūsų svetainei.

pasitenkinimas ir optimizavimas paieškos sistemoms

  • Jei norite pailginti buvimo svetainėje trukmę, svarbūs veiksniai yra didelis priėmimo rodiklis ir mažas atmetimo rodiklis. Su mūsų sutikimo vadybininko pagalba galite pasiekti būtent tai, taip pat gauti daugiau įžvalgų apie savo studentų, būsimų studentų, dėstytojų ir kitų mokyklos bei dėstytojų elgesį. Turėdami šią informaciją galite puikiai pritaikyti pagrindinį puslapį savo svetainės lankytojams. Jei svetainė atitinka lankytojų norus ir poreikius, tai padidina pasitenkinimą. Jei generuojate potencialius klientus ir konversijas, tai yra svarbus signalas paieškos sistemoms, pvz., „Google“.

  • Taip pat sulauksite gerų atsiliepimų ir paliksite gerą įspūdį žmonėms, jei jūsų svetainė veiks be jokių nesklandumų ir problemų bei bus papildomai pritaikyta prie jų poreikių ir norų. Prasti reitingai gali turėti rimtų pasekmių, nes daugelis tai vertina kaip grėsmę švietimo įstaigos pavyzdinei funkcijai. Prie to pridedama aukšto lygio duomenų apsauga, kuri sukuria pasitikėjimą ir pasitenkinimą tarp jūsų mažų ir didelių mokyklos ir universiteto narių. Jei sulauksite teigiamų atsiliepimų, tai taip pat signalas „Google & Co.“ ir padidinsite savo randamumą bei pakilsite reitinge.

Išbandykite sutikimo tvarkyklę dabar nemokamai!

Dėl jūsų tvarkomų ir saugomų asmens duomenų masės, su GDPR suderinama slapukų reklamjuostė jūsų svetainėje yra būtina. Mūsų sutikimo tvarkyklė yra idealus sprendimas jums dėl daugybės funkcijų. Apsaugokite savo mokytojus, studentus, mokinius ir visus kitus svetainės lankytojus nuo netinkamo asmens duomenų naudojimo ir atlikite savo pavyzdinę funkciją visose srityse, įskaitant duomenų apsaugą. Sutikimo valdytojo funkcijomis taip pat apsisaugosite nuo galimų baudų už duomenų apsaugos pažeidimus.

Dažnai užduodami klausimai

Nežinote, ar jums reikia CMP?

Siekdami padėti jums su tokiais klausimais kaip BDAR, CMP ir sutikimas, čia pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus.

Mokyklos ir kitos ugdymo įstaigos negali perduoti asmens duomenų tretiesiems asmenims raštu, elektroniniu būdu ar žodžiu. Jei būtina atskleisti informaciją, atitinkamas asmuo turi duoti išankstinį rašytinį sutikimą .

Mokinių, studentų ar mokytojų duomenys neturi būti tiesiog perduodami trečiosioms šalims . Jei asmens duomenys turėtų arba turi būti perduoti trečiosioms šalims, pirmiausia reikia gauti atitinkamo asmens sutikimą. Šis sutikimas turi būti rašytinis.

Sutikimo valdymo platforma (CMP) padeda svetainei veikti pagal BDAR . Tai atitinka teisėto asmens duomenų tvarkymo ir saugojimo reikalavimus, kylančius iš BDAR.

Skaitmeninimas yra svarbi tema visose pramonės šakose ir švietimo įstaigose. Tinkama duomenų apsauga gali apsaugoti mus nuo netinkamo mūsų asmens duomenų naudojimo. Kiekviena mokykla ar universitetas turi savo interneto svetainę, nes daugelis procesų, pavyzdžiui, prašymas studijuoti dalyką, vyksta internetu. Čia renkami įvairūs asmens duomenys. Su sutikimo tvarkykle galite užtikrinti, kad jautrūs mokyklos ar fakulteto narių, taip pat pretendentų asmens duomenys būtų optimaliai apsaugoti.

Atminkite, kad negalime teikti teisinės konsultacijos. Kai kurie šių DUK punktai laikui bėgant taip pat gali keistis arba teismų juos interpretuoti skirtingai. Štai kodėl visada turėtumėte pasikonsultuoti su savo advokatu!