apie mus

Mūsų komandą sudaro teisės, rinkodaros, produktų kūrimo, leidybos ir daugelio kitų sričių ekspertai. Kartu sujungiame kelių šimtų metų veiklą atitinkamose savo kompetencijos srityse.

Vykdomieji direktoriai

img
Janas Vinkleris

Janas yra įkūrėjas ir generalinis direktorius. Jis 15 metų dirba AdTech pramonėje tokiose įmonėse kaip AdTiger ar AdSpirit.

sutikimmanager GmbH

img
Christoferis Linussonas

Christofer vadovauja Vokietijos padaliniui Hamburge. Skaitmeninę pramonę jis vadina savo specialybe maždaug 10 metų.

sutikimmanager GmbH

img
Götz Sielk

Götz daugiausia dėmesio skiria rinkodarai ir augimui. Jis yra verslo ekspertas ir daugiau nei 20 metų dirbo su skaitmeniniais produktais AOL ir IMG.

sutikimmanager GmbH

img
Hanna Melin

Hanna yra mūsų finansų direktorė. Daugiau nei 10 metų ji dirbo finansų ir kontrolės srityse tokiose įmonėse kaip „Bombardier Transport“.

sutikimmanager GmbH

img
Falko Bergas

„Falko“ yra mūsų CTO ir mūsų komandai suteikia ilgametę AdTech pramonės patirtį.

sutikimmanager GmbH

img
Olivier Chouraki

Olivier yra programinės įrangos inžinierius ir verslininkas, turintis 15 metų patirtį skaitmeninės reklamos pramonėje.

sutikimmanager GmbH

Vietos

„ConsentManager“ iš pradžių buvo įkurta Švedijoje ir čia yra mūsų būstinė. Kadangi ilgą laiką esame rinkoje, palaipsniui pridėjome daugiau dukterinių įmonių atskirose šalyse. Be mūsų būstinės Stokholme (SE), turime klientų aptarnavimo skyrių Hamburge (DE) ir Paryžiuje (FR), taip pat kūrėjų grupes Berlyne (DE) ir Ciuriche (CH).

CMP

Nežinote, ar jums reikia CMP?

Jei nesate tikri, ar jums reikalingas CMP, ar ne, susisiekite su mumis – mes padėsime rasti tinkamą sprendimą jūsų įmonei!

kontaktas