Programos mobiliesiems sutikimas

SDK, skirta programoms iOS, Android, Unity, React Native ir Flutter

Programos taip pat apdoroja duomenis ir tam reikia sutikimo. Todėl įsitikinkite, kad laikomasi consentmanager ir skatinkite savo programos plėtrą. Integruokite mūsų SDK mobiliesiems ir naudokite tokias funkcijas kaip mašininis mokymasis ir A/B testavimas, kad padidintumėte pritaikymą ir programų patirtį. Pradėkite dabar ir laikykitės reikalavimų!

 • Duomenų apsaugos deklaracija ir „slapukų reklamjuostė“ programėlėms mobiliesiems
 • Galima naudoti „Android“, „iOS“, „Unity“, „React Native“, „Flutter“.
 • Vietinis SDK + tiltas WebViews
 • 2.2 versijos IAB SSP, IAB GPP, 2 versijos „Google Consent Mode“, „AdChoices“.
 • Pilnai pritaikomas dizainas įtrauktas. A/B testavimas
 • BDAR, el. privatumui, CCPA/CPRA, PIPEDA, LGPD
Mobile App consentmanager

Programos mobiliesiems sutikimo SDK mobiliesiems

Jūsų programėlės mobiliesiems stebėjimo technologijos, naudojamos reklamos, analizės ar rinkodaros tikslais, turi atitikti tam tikrus duomenų apsaugos įstatymus. Tai taip pat apima trečiųjų šalių stebėjimo priemones, kurios seka vartotojų veiklą ir renka asmeninius duomenis.

Užtikrinkite duomenų apsaugos standartų laikymąsi naudodami consentmanager mobiliesiems SDK.

Visiškas programų mobiliesiems privatumo įstatymų laikymasis

Tiek Apple App Store , tiek Google Play Store reikalauja, kad programos atitiktų privatumo reikalavimus. „iOS 14.5“ ir „App Tracking Transparency“ (ATT) konkrečiai nurodo, kad programos, prieš rinkdamos, apdorodamos ar bendrindamos naudotojo duomenis, turi gauti naudotojo sutikimą naudodami pasirinkimo reklamjuostę. Reguliavimo lygmeniu duomenų apsaugos įstatymai, tokie kaip Europos Sąjungos Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) , Kalifornijos vartotojų privatumo įstatymas (CCPA) ir E. privatumo direktyva, taip pat nustato reikalavimus programų kūrėjams ar įmonėms jų programoms.

consentmanager sutikimo reklamjuostė atitinka visus šiuos ir daugiau kriterijų, suteikdama „Android“, „iOS“ ar kitų programų sistemų naudotojams aiškią ir prieinamą pasirinkimo reklamjuostę.

Eine Frau mit einem Umhang, die ein Banner hält

Sklandi integracija su populiariausiomis mobiliosiomis operacinėmis sistemomis

Mūsų mobilusis SDK siūlo sklandų integravimą su visomis pagrindinėmis mobiliosiomis operacinėmis sistemomis, tokiomis kaip Android , iOS (įskaitant ATT), Unity , React Native ir Flutter .

consentmanager programinė įranga palaiko visus įrenginius ir technologijas, įskaitant žiniatinklio, mobiliojo ryšio, AMP, programas ir televizorių . Mūsų sprendimas skirtas supaprastinti įvairių technologijų integravimo sudėtingumą.

Geresnė vartotojo patirtis galutiniam vartotojui

Patenkinkite prekyviečių, pvz., „Apple App Store“ ir ATT, taip pat „Google Play“ parduotuvės, poreikius naudodami mūsų SDK mobiliesiems. Apsaugokite nuo netikėtų trikdžių ir suteikite sklandžią vartotojo patirtį.

Su integruotomis A/B testavimo ir mašininio mokymosi funkcijomis mūsų CMP dar labiau optimizuoja jūsų klientų patirtį. Šios funkcijos parodo naudotojui efektyviausią sutikimo reklamjuostės dizainą, atsižvelgiant į naudotojo vietą, nuostatas ir jo regiono teisinius reikalavimus.

Kodėl consentmanager ?

 • Iš kūrėjų kūrėjams

  Mūsų consentmanager CMP yra mūsų kūrimo komandos atsidavusio darbo rezultatas. Naudodami mūsų duomenimis pagrįstą įrankį, kuris sklandžiai integruojasi su daugiau nei 2000 kitų sprendimų, pvz., „Google Analytics“ ir „Facebook“, įveikiame konkrečius programų kūrėjų iššūkius.

 • Pirmaujantis atitikties srityje: daugiau nei dešimtmetį patirtis adtech pramonėje

  consentmanager atitinka daugybę pramonės standartų, pvz., IAB TCF, Google Consent Mode v2, taip pat Europos, Azijos, JAV Kalifornijos valstijų , Kolorado, Virdžinijos ir kt.

 • Naujoviškos sutikimo valdymo funkcijos

  Be individualiai pritaikomų sutikimo reklamjuosčių, siūlome išsamias ataskaitų teikimo funkcijas pagal daugiau nei 30 metrikų, kad būtų galima nuolat vertinti ir optimizuoti našumą. Mūsų tikrinimo programa identifikuoja visus sekiklius ir teikėjus mūsų vidinėje duomenų bazėje. Reguliarus nuskaitymas, įskaitant prisijungimo ir atsiskaitymo puslapius, padidina atitikties išsamumą.

consentmanager funkcijos mobiliesiems programų sutikimui

Mobiliųjų operacinės sistemos suderinamumas: sklandi integracija su visomis pagrindinėmis mobiliosiomis operacinėmis sistemomis, tokiomis kaip Android, iOS (įskaitant ATT), Unity, React Native ir Flutter.

Saugus saugojimas Europos duomenų serveriuose: duomenų saugumui užtikrinti naudojame saugius duomenų serverius, esančius Europoje.

Visuotinis atitiktis ir daugiakalbis palaikymas: esame suderinami keliose šalyse ir siūlome visapusišką kalbų palaikymą daugiau nei 30 kalbų.

Visiškai tinkinama sutikimo reklamjuostė: tinkinkite sutikimo reklamjuostę, kad ji atitiktų jūsų prekės ženklo dizainą, kad užtikrintumėte nuoseklią naudotojo patirtį.

Išplėstinės ataskaitų teikimo funkcijos: kurkite išsamias duomenų ataskaitas naudodami 30 ataskaitų metrikų, kad galėtumėte išsamiai analizuoti.

Pradėkite dabar naudodami programą „Consent Solution“, kurią siūlo consentmanager .

 

consentmanager mobile app

Taip veikia mūsų SDK mobiliesiems integravimas

 1. Pradėkite nuo paprasto SDK integravimo: pradėkite sklandžiai integruoti mūsų SDK į savo programą. Keletas paprastų SDK nustatymų koregavimų ir būsite pasiruošę!
 2. Pasiekite savo funkcijas: integruotas mūsų SDK suteikia jums, kaip programų kūrėjui, patogias funkcijas, leidžiančias lengvai gauti sutikimo duomenis.
 3. Automatinis sinchronizavimas paleidžiant: kai programa paleidžiama, mūsų SDK greitai prisijungia prie consentmanager serverių ir užtikrina, kad viskas būtų nustatyta sklandžiam veikimui.
 4. Lengva nustatyti sutikimo įrankį: paleidę programą tiesiog sukurkite klasės egzemplioriųCMPConsentTool . Tada SDK automatiškai parodys sutikimo reklamjuostę, kai to prireiks.
 5. Išmanus duomenų tvarkymas: ar esate pasirengęs tvarkyti asmens duomenis? Tiesiog patikrinkite SDK, ar dega žalia šviesa (sutikimas) atitinkamam tikslui ir teikėjui.

→ Apsilankykite pagalbos puslapyje, kad pradėtumėte integruoti SDK mobiliesiems.

„Google“ sertifikuotas partneris

„Google Consent Mode v2“, skirta programoms mobiliesiems

consentmanager SDK mobiliesiems taip pat užtikrina atitiktį 2 versijos „Google Consent Mode“„Google“ reikalavimui programų operatoriams , diegiantiems sutikimo reklamjuostes ir naudojantiems „Google Analytics“ arba „Google Ads“. Tvarkykite „Android“ arba „iOS“ programos sutikimo procesus naudodami consentmanager CMP ir lengvai suaktyvinkite „Google Consent Mode v2“ naudodami „Firebase Analytics“.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip svetainėje įjungti „Google“ sutikimo režimą, apsilankykite mūsų skirtame puslapyje, čia .

Mes padėsime jums atlikti visą procesą žingsnis po žingsnio.

Dažnai užduodami klausimai

Nežinote, ar jums reikia CMP?

Siekdami padėti jums su tokiais klausimais kaip BDAR, CMP ir sutikimas, čia pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus.

Mobilusis SDK arba programinės įrangos kūrimo rinkinys yra programų kūrėjams skirtų programinės įrangos įrankių rinkinys, leidžiantis į programą sklandžiai integruoti tam tikras funkcijas – šiuo atveju consentmanager slapukų mobiliojo sutikimo įrankius. Naudodami consentmanager mobiliesiems SDK užtikrinate, kad jūsų programa atitinka duomenų apsaugos taisykles.

Programėlės mobiliesiems naudoja slapukus panašiai kaip svetainės. Tačiau jie veikia šiek tiek kitaip. Dauguma mobiliųjų programų naudoja stebėjimo technologijas analizės, personalizavimo ir reklamos tikslais. Tai gali būti mobiliųjų įrenginių identifikatoriai, pvz., Apple IDFA (reklamuotojo identifikatorius) arba Google Android ID, kurie atlieka panašias funkcijas kaip slapukai.

Be GDPR, e. privatumo direktyva (taip pat žinoma kaip slapukų politika) reglamentuoja slapukų ir panašių sekimo technologijų naudojimą mobiliosiose programėlėse. Šiam reikalavimui reikalingas aiškus naudotojų sutikimas, kad būtų galima suaktyvinti neesmines stebėjimo priemones jų įrenginiuose. Programėlių kūrėjai turi atskleisti, kokie duomenys renkami ir kokiu tikslu, kad būtų užtikrintas skaidrumas ir naudotojo asmens duomenų kontrolė.

Taip, BDAR taip pat taikomas programėlėms mobiliesiems. Bet kuri programėlė, apdorojanti ES gyventojų asmens duomenis, turi atitikti BDAR, nepaisant to, kur yra programėlės kūrėjas ar įmonė. Tai reiškia, kad mobiliosios programėlės turi užtikrinti teisėtą asmens duomenų tvarkymą. Turite gauti aiškų vartotojo sutikimą rinkti ir naudoti asmens duomenis (įskaitant slapukus ir panašias technologijas). Jie taip pat turi atitikti visus kitus BDAR principus, pavyzdžiui: B. duomenų subjekto teises, duomenų mažinimą ir duomenų saugumo užtikrinimą.

Ar jūsų programa pasiekiama „Android“ įrenginiuose? Tokiu atveju jūsų vartotojai turi būti informuoti apie „slapukų“ (trackerių) naudojimą. Čia pasirodo slapukų reklamjuostė. Slapukų reklamjuostė padeda Android naudotojams sužinoti apie sekimo priemonių naudojimą Jūsų programėlėje, o Android įrenginių naudotojams suteikia galimybę valdyti programėlėje taikomą duomenų apdorojimą. Tai taip pat apima galimybę priimti arba atmesti slapukus arba koreguoti savo nustatymus. Kad būtų laikomasi įvairių duomenų apsaugos reglamentų, tokių kaip BDAR ar CCPA, Android, iOS ar kitų taikomųjų programų sistemų naudotojai turi turėti galimybę duoti aiškų sutikimą tvarkyti asmens duomenis.

Slapukų reklamjuostė suteikia vartotojams aiškų ir prieinamą būdą peržiūrėti ir keisti slapukų nustatymus „Android“ įrenginiuose. Tam baneryje pateikiama informacija apie Android įrenginyje naudojamų slapukų tipą, jų paskirtį ir kaip galima valdyti slapukų nustatymus Android ar iOS programėlėje.

Atminkite, kad negalime teikti teisinės konsultacijos. Kai kurie šių DUK punktai laikui bėgant taip pat gali keistis arba teismų juos interpretuoti skirtingai. Štai kodėl visada turėtumėte pasikonsultuoti su savo advokatu!