Duomenų apsauga

Atkreipkite dėmesį: ši privatumo politika susijusi TIK su mūsų tvarkomais duomenimis, kai lankotės ar naudojatės mūsų svetainėje. Duomenų apsaugos deklaracijoje NĖRA aprašomas duomenų tvarkymas trečiųjų šalių svetainėse kaip mūsų, kaip sutikimo teikėjo, paslaugos dalis. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad mes sudarome užsakymų apdorojimo sutartį (GCU) su VISAIS savo klientais, todėl duomenis tvarkome IŠSKIRTI kaip rangovas (toliau – tvarkytojas). Mes NEtvarkome jokių duomenų savo klientų puslapiuose savo tikslais, o tik savo klientų vardu ir jų vardu.

apžvalga

Kas mes esame?

Mes („consentmanager“) yra Švedijos ir Vokietijos įmonė, kurios specializacija yra internetinių paslaugų teikimas. Kuriame ir parduodame to paties pavadinimo įrankį „consentmanager“. Tai gali būti naudojama norint įrašyti ir tvarkyti lankytojo sutikimą naudotis svetaine (šnekamojoje kalboje „slapukų reklamjuostė“).

Kaip pasiekti consentmanager?

Paštu: consentmanager AB, Haltegelvägen 1b, 72348 Vasteras, Švedija

Paštu: info@consentmanager.net

Telefonu: +46703823647 (be palaikymo!)

... arba tiesiog apie mūsų Kontaktinė forma.

Kas atsitiks, kai apsilankysiu jūsų svetainėje?

Jei lankotės mūsų svetainėje, mes tvarkome duomenis apie jus arba jūsų įrenginį. Galite rasti daugiau informacijos žemiau. Jei sutinkate, lažinkitės taip pat naudojame slapukus ir vertiname duomenis.

O kaip su sausainiais?

Jei sutinkate, mes arba mūsų naudojami įrankiai galime nustatyti slapukus jūsų įrenginyje. Daugiau informacijos rasite čia.

Kas atsitiks su mano duomenimis?

Mes neperduodame jūsų duomenų trečiosioms šalims be jūsų sutikimo. Taip pat turime susitarimus su visais paslaugų teikėjais, kad jūsų duomenys būtų apsaugoti geriausiu įmanomu būdu. Daugiau apie tai čia.

Kokias teises turiu?

Jūs turite įvairių teisių, pavyzdžiui, teisę reikalauti, kad jūsų duomenys būtų teisingi, kad jie būtų ištrinti po apdorojimo arba kad jie būtų tvarkomi ar perduodami tik gavus jūsų sutikimą. Daugiau apie teises galite sužinoti čia.

Kaip galiu apsaugoti savo duomenis?

Stengiamės kuo geriau apsaugoti jūsų duomenis. Be to, jūs turite galimybę bet kada nesutikti su apdorojimu. Daugiau informacijos rasite čia.

Bendra informacija apie Jūsų duomenų tvarkymą

Mes („consentmanager“) teisiškai įsipareigojame informuoti jus apie jūsų asmens duomenų (toliau – „duomenys“) tvarkymą, kai naudojatės mūsų svetaine. Mes labai rimtai žiūrime į jūsų asmens duomenų apsaugą. Šis duomenų apsaugos pranešimas informuoja jus apie jūsų duomenų tvarkymo detales ir su tuo susijusias teisines teises. Tokiems terminams kaip „asmens duomenys“ arba „tvarkymas“ lemiamą reikšmę turi DSGVO 4 straipsnyje pateiktos teisinės apibrėžtys. Pasiliekame teisę pritaikyti duomenų apsaugos deklaraciją, kuri galioja ateičiai, ypač toliau tobulinant svetainę, naudojant naujas technologijas arba keičiantis teisinei bazei ar atitinkamai teismų praktikai. Rekomenduojame retkarčiais peržiūrėti Privatumo politiką ir pasilikti jos spaudinį ar kopiją.

apimtis

Duomenų apsaugos deklaracija taikoma visiems consentmanager puslapiams, tokiems kaip consentmanager.lt, consentmanager.net, consentmanager.fr ir tt. Ji netaikoma jokioms susietoms svetainėms ar kitų teikėjų teikiamoms interneto svetainėms.

Atsakingas

Už asmens duomenų tvarkymą pagal šią duomenų apsaugos deklaraciją atsako:

sutikimo valdytojas AB
Haltegelvägen 1b
72348 Vasteras
Švedija

Telefonas: +46703823647 (be palaikymo!)

paštas: info@consentmanager.net

Klausimai apie duomenų apsaugą

Jei turite klausimų apie duomenų apsaugą, susijusią su mūsų įmone ar mūsų svetaine, galite susisiekti su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu:

Advokatas ir duomenų apsaugos pareigūnas
Piteris Hense

Pašto adresas:

Duomenų apsaugos pareigūnas
c/o consentmanager AB
Haltegelvägen 1b
72348 Vasteras
Švedija

Susisiekite naudodami šifruotą internetinę formą:

Susisiekite su duomenų apsaugos pareigūnu

saugumo

Mes ėmėmės visapusių techninių ir organizacinių atsargumo priemonių, kad apsaugotume jūsų asmens duomenis nuo neteisėtos prieigos, netinkamo naudojimo, praradimo ir kitų išorinių trikdžių. Šiuo tikslu reguliariai peržiūrime savo saugumo priemones ir pritaikome jas prie naujausių technologijų.

Jūsų teisės

Jūs turite šias teises, susijusias su savo asmens duomenimis, kurias galite mums pareikšti:

 • Teisė į informaciją: Galite prašyti informacijos apie mūsų tvarkomus savo asmens duomenis pagal BDAR 15 str.
 • Teisė į ištaisymą: Jei informacija apie jus yra neteisinga (arba nebėra), galite prašyti pataisyti pagal BDAR 16 str. Jei jūsų duomenys yra neišsamūs, galite paprašyti jų papildymo.
 • Teisė į ištrynimą: Galite prašyti ištrinti savo asmens duomenis pagal BDAR 17 str.
 • Teisė į duomenų tvarkymo apribojimą: Vadovaudamiesi BDAR 18 straipsniu, turite teisę prašyti apriboti jūsų asmens duomenis.
 • Teisė nesutikti su duomenų tvarkymu: Jūs turite teisę dėl priežasčių, kylančių iš jūsų konkrečios situacijos, bet kuriuo metu nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi, remiantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio e papunkčiu arba f papunkčiu, remiantis BDAR BDAR 21 straipsnio 1 dalis pateikti prieštaravimą. Tokiu atveju toliau netvarkysime jūsų duomenų, nebent įrodysime įtikinamų teisėtų duomenų tvarkymo pagrindų, nusveriančių jūsų interesus, teises ir laisves, ir jei tvarkymas yra skirtas pareikšti ir įgyvendinti teisinius reikalavimus arba nuo jų apsiginti (21 str. 1 d. GDPR). Be to, pagal BDAR 21 str. 2 dalį jūs turite teisę bet kuriuo metu nesutikti, kad su jumis susiję asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės reklamos tikslais; tai taip pat taikoma bet kokiam profiliavimui tiek, kiek jis yra susijęs su tokia tiesiogine reklama. Šioje duomenų apsaugos deklaracijoje atkreipiame jūsų dėmesį į teisę nesutikti su atitinkamu tvarkymu.
 • Teisė atšaukti savo sutikimą: Jei davėte sutikimą tvarkyti, turite atšaukimo teisę pagal DSGVO 7 straipsnio 3 dalį.
 • Teisė į duomenų perkeliamumą: Jūs turite teisę gauti asmens duomenis, kuriuos mums pateikėte susistemintu, įprastu ir kompiuterio skaitomu formatu ("duomenų perkeliamumas") ir teisę, kad šie duomenys būtų perduoti kitam atsakingam asmeniui, jei 20 str. BDAR 1 dalies a, b punktai yra (BDAR 20 str.).

Savo teises galite ginti pranešdami skiltyje „Atsakingas“ nurodytais kontaktiniais duomenimis arba mūsų paskirtam duomenų apsaugos pareigūnui.

Jei manote, kad jūsų asmens duomenų tvarkymas pažeidžia duomenų apsaugos įstatymus, pagal BDAR 77 straipsnį taip pat turite teisę pateikti skundą pasirinktai duomenų apsaugos priežiūros institucijai. Tai taip pat apima duomenų apsaugos priežiūros instituciją, atsakingą už atsakingą asmenį:
Datainspektionen, Integritetsskyddsmyndigheten, Box 8114, 104 20 Stokholmas, Švedija, imy@imy.se.

mūsų svetainės naudojimas

Iš esmės mūsų svetainę galite naudoti tik informaciniais tikslais, neatskleisdami savo tapatybės. Tokiu būdu pasiekiant atskirus svetainės puslapius, mūsų interneto erdvės tiekėjui perduodami tik prieigos duomenys, kad svetainė galėtų būti jums rodoma. Čia tvarkomi šie duomenys:

 • naršyklės tipas / naršyklės versija,
 • naudojama operacinė sistema,
 • naršyklės programinės įrangos kalba ir versija,
 • prieigos data ir laikas,
 • galutinio įrenginio prieglobos pavadinimas,
 • IP adresas,
 • Prašymo turinys (konkreti svetainė),
 • prieigos būsenos / HTTP būsenos kodas,
 • svetaines, kurios pasiekiamos per svetainę,
 • Persiuntimo URL (anksčiau lankyta svetainė),
 • Pranešimas, ar skambutis buvo sėkmingas
 • perduotų duomenų kiekis,
 • Laiko juostos skirtumas nuo GMT.

Laikinas šių duomenų tvarkymas yra būtinas siekiant techniškai įgalinti apsilankyti svetainėje ir pristatyti svetainę į jūsų galutinį įrenginį. Prieigos duomenys nėra naudojami atskiriems vartotojams identifikuoti ir nėra sujungiami su kitais duomenų šaltiniais. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio f) punktas. Mūsų teisėti interesai yra užtikrinti svetainės funkcionalumą ir jos vientisumą bei saugumą. Prieigos duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės jų tvarkymo tikslui pasiekti. Duomenų rinkimo tinklalapio teikimui atveju dažniausiai taip būna tada, kai baigiate savo apsilankymą svetainėje.

Galite prieštarauti apdorojimui. Jūs turite teisę prieštarauti dėl priežasčių, kylančių dėl jūsų konkrečios situacijos. Savo prieštaravimą galite atsiųsti mums skiltyje „Atsakingi“ nurodytais kontaktiniais duomenimis.

sekimas

Be jau minėtų prieigos duomenų, naudojantis svetaine, naudojami vadinamieji slapukai, pikseliai, naršyklės pirštų atspaudų ar kitos sekimo technologijos. Slapukai yra nedideli duomenų paketai su skaičių seka, kurie yra saugomi naudojamos naršyklės talpykloje arba standžiajame diske. Pikseliai yra vieno pikselio vaizdai, kurie sukuriami nepermatomi arba yra svetainės fono spalvos ir todėl vartotojui nėra matomi. Pikselis taip pat renka informaciją apie jūsų vartotojo elgesį svetainėje. Pirštų atspaudų technologijos sukuria unikalų piršto atspaudą pagal naršyklės nustatymus ir taip identifikuoja atskirą naršyklę. Naudojant scenarijų, kurį kiekviena interneto naršyklė paleidžia automatiškai, kartais gali būti renkama tokia informacija, kaip ekrano skiriamoji geba, naudojami šriftai, operacinė sistema, aparatinės įrangos informacija ir integruoti naršyklės papildiniai, kurie pagal jų specifinį derinį gali padėti atsekti konkretus vartotojas. Sekimo technologijos padeda padaryti mūsų svetainę patogią vartotojui. Sekimo technologijų naudojimas gali būti techniškai būtinas arba kitais tikslais (pvz., svetainės naudojimo analizei/įvertinimui).

Techniškai reikalingi elementai

Kai kurie mūsų svetainės elementai reikalauja, kad skambinanti naršyklė būtų identifikuojama net pakeitus puslapį. Techniškai būtinuose elementuose, pavyzdžiui, ypač slapukuose ar panašiuose prieigos prie galinio įrenginio būduose, šie duomenys tvarkomi siekiant vykdyti arba palengvinti elektroninį ryšį ir teikti vartotojo pageidaujamą informacinės visuomenės paslaugą:

 • Kalbos nustatymai,
 • šrifto nustatymai,
 • Prisijungimo informacija (pvz., mūsų klientų portaluose)
 • Svetainės naudojimo analizė (pvz., siekiant suteikti reikiamus techninės įrangos išteklius)

Vartotojo duomenys, surinkti naudojant techniškai būtinus elementus, nėra tvarkomi kuriant vartotojo profilius. Taip pat naudojame vadinamuosius „sesijos slapukus“, kuriuose saugomas seanso ID, su kuriuo bendrai seansui galima priskirti įvairias užklausas iš jūsų naršyklės. „Seanso slapukai“ yra būtini norint naudotis svetaine. Visų pirma galime jį naudoti norėdami atpažinti naudojamą galutinį įrenginį, kai grįžtate į svetainę. Mes naudojame šį slapuką, kad atpažintume jus vėlesnių apsilankymų svetainėje metu, jei turite paskyrą pas mus; kitu atveju kiekvieną kartą apsilankę turėsite prisijungti iš naujo. Teisinis šio tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinys f) punktas. Mūsų teisėtas interesas tvarkyti – teikti minėtas specialias funkcijas ir tokiu būdu padaryti naudojimąsi svetaine patrauklesniu ir efektyvesniu. „Seanso slapukai“ ištrinami, kai tik atsijungiate arba, priklausomai nuo to, kurią naršyklę naudojate ir kokius naršyklės nustatymus atlikote, kai uždarote naršyklę.

Galite prieštarauti apdorojimui. Jūs turite teisę prieštarauti dėl priežasčių, kylančių dėl jūsų konkrečios situacijos. Savo prieštaravimą galite atsiųsti mums skiltyje „Atsakingi“ nurodytais kontaktiniais duomenimis.

Techniškai nereikalingas sekimas

Svetainėje taip pat naudojame slapukus, pikselius, naršyklės pirštų atspaudus ir kitas sekimo technologijas, kad galėtume analizuoti vartotojų naršymo elgesį. Pavyzdžiui, saugomi ir apdorojami šie duomenys:

 • Puslapio peržiūrų dažnis
 • Svetainės funkcijų naudojimas (pvz., registracija)

Teisinis šio tvarkymo pagrindas yra jūsų sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 punkto a papunktį. Techniškai nereikalingi slapukai, pikseliai ir kitos sekimo technologijos automatiškai ištrinamos po nurodyto laikotarpio, kuris gali skirtis priklausomai nuo sekimo būdo. Tiek, kiek į savo svetainę integruojame trečiųjų šalių slapukus ar pikselius ir panašias sekimo technologijas, toliau apie tai nurodysime atskirai.

Savo sutikimą tvarkyti atitinkamo teikėjo galite bet kuriuo metu atšaukti sutikimo įrankį spustelėję piktogramą, esančią apatiniame kairiajame svetainės kampe, ir atžymėdami žymimąjį laukelį skiltyje „Išplėstiniai nustatymai“. Tvarkymo teisėtumas lieka nepakitęs iki atšaukimo.

consentmanager sutikimo valdymo platforma

Siekdami prašyti sutikimo tvarkyti jūsų galutinio įrenginio informaciją ir asmens duomenis naudodami slapukus ar kitas sekimo technologijas mūsų svetainėje, naudojame sutikimo įrankį „consentmanager“. „consentmanager“ suteikia jums galimybę duoti sutikimą arba atsisakyti, kad jūsų įrenginio informacija ir asmens duomenys būtų tvarkomi naudojant slapukus ar kitas sekimo technologijas „consentmanager“ nurodytais tikslais. Tokie tvarkymo tikslai gali apimti išorinių elementų integravimą, srautinio turinio integravimą, statistinę analizę, diapazono matavimą, individualizuotas produktų rekomendacijas ir individualizuotą reklamą. Galite naudoti „consentmanager“ norėdami duoti arba atmesti savo sutikimą visais tvarkymo tikslais arba duoti arba atmesti sutikimą dėl individualių tikslų ar atskirų trečiųjų šalių. Taip pat vėliau galite pakeisti nustatytus nustatymus. „consentmanager“ integravimo tikslas – leisti mūsų svetainės vartotojams nuspręsti, ar nustatyti slapukus ir panašias funkcijas, bei pasiūlyti jiems galimybę keisti nustatymus, kurie jau buvo atlikti toliau naudojantis mūsų svetaine. Naudodami „consentmanager“ tvarkome asmens duomenis ir informaciją apie naudojamus galutinius įrenginius. Jūsų duomenys taip pat bus siunčiami į consentmanager (consentmanager AB, Håltegelvägen 1b, 72348 Västerås, Švedija). Informacija apie jūsų atliktus nustatymus taip pat bus saugoma jūsų galutiniame įrenginyje. Tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio c punktas kartu su BDAR 7 straipsnio 1 dalimi, jei duomenų tvarkymas naudojamas vykdant įstatymų nustatytas pareigas pateikti sutikimo davimo įrodymus. Kitu atveju BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio 1 punktas f) yra atitinkamas teisinis pagrindas. Mūsų teisėti interesai, susiję su duomenų tvarkymu, yra saugoti vartotojo nustatymus ir nuostatas, susijusias su slapukų naudojimu ir sutikimo rodiklių vertinimu. Praėjus dvylikai mėnesių nuo naudotojo nustatymų atlikimo, jūsų vėl bus paprašyta sutikimo. Atlikti vartotojo nustatymai vėl išsaugomi tam laikotarpiui, nebent prieš tai ištrinate informaciją apie savo vartotojo nustatymus tam skirtose galutinio įrenginio talpose.

Galite prieštarauti duomenų tvarkymui, jei tvarkymas pagrįstas BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio f papunkčiu. Jūs turite teisę prieštarauti dėl priežasčių, kylančių dėl jūsų konkrečios situacijos. Savo prieštaravimą galite atsiųsti mums kontaktiniais duomenimis, nurodytais skiltyje „Atsakingas“.

Susisiekimas su mūsų įmone

Kreipdamiesi į mūsų įmonę el. B. el. paštu arba per svetainėje esančią kontaktinę formą, jūsų pateikti asmens duomenys (pvz., vardas ir pavardė, telefono numeris arba Skype vardas) bus tvarkomi, kad galėtume atsakyti į jūsų užklausą. Norint apdoroti užklausas naudojant svetainėje esančią kontaktinę formą, būtina nurodyti vardą ir pavardę bei galiojantį el. pašto adresą. Tuo metu, kai mums bus išsiųstas pranešimas, taip pat bus tvarkomas jūsų IP adresas ir registracijos data bei laikas. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 punkto f papunktis arba BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 punkto b papunktis, jei susisiekiama siekiant sudaryti sutartį. Jei prašymas yra skirtas sutarčiai sudaryti, jūsų duomenys yra būtini ir privalomi sutarčiai sudaryti. Jei duomenys nepateikiami, neįmanoma sudaryti ar įgyvendinti sutarties susisiekus su mumis ar tvarkant užklausą. Asmens duomenų tvarkymas iš įvesties kaukės skirtas tik kontaktui apdoroti. Jei susisiekiama el. paštu, tai taip pat yra būtinas teisėtas interesas tvarkyti duomenis. Kiti siuntimo metu tvarkomi duomenys yra skirti užkirsti kelią piktnaudžiavimui kontaktine forma ir užtikrinti mūsų informacinių technologijų sistemų saugumą. Šiame kontekste duomenys neperduodami trečiosioms šalims. Duomenis, atsiradusius šiame kontekste, ištriname po to, kai tvarkymas nebereikalingas (paprastai praėjus dvejiems metams nuo bendravimo pabaigos), arba, jei reikia, apribojame tvarkymą, kad būtų laikomasi galiojančių įstatymų nustatytų saugojimo įsipareigojimų.

Galite prieštarauti apdorojimui. Jūs turite teisę prieštarauti dėl priežasčių, kylančių dėl jūsų konkrečios situacijos. Savo prieštaravimą galite atsiųsti mums skiltyje „Atsakingi“ nurodytais kontaktiniais duomenimis.

Apdorojimas sutartiniais tikslais

Jūsų asmens duomenis tvarkome, jei ir tiek, kiek tai būtina teisiniam sandoriui su mūsų įmone inicijuoti, pateisinti, įgyvendinti ir (arba) nutraukti. Teisinis to pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio 1 b punktas. Jūsų duomenų pateikimas yra būtinas sutarčiai sudaryti, o jūs pagal sutartį įsipareigojate pateikti savo duomenis. Nepateikus Jūsų duomenų, sutarties sudaryti ir/ar vykdyti neįmanoma. Pasiekus tikslą (pvz., sutarties tvarkymas), asmens duomenys bus blokuojami tolesniam tvarkymui arba ištrinami, nebent mes davėme Jūsų sutikimą (pvz., sutikimą tvarkyti el. pašto adresą, skirtą elektroniniams reklaminiams laiškams siųsti), Sutartis, teisinis leidimas (pvz., leidimas siųsti tiesioginį paštą) arba pagrįstas teisėtais interesais (pvz., saugojimas reikalavimams vykdyti) yra įgaliotas toliau tvarkyti.

Jūsų asmens duomenys bus perduoti trečiosioms šalims, jei

 • tai būtina teisiniams sandoriams su mūsų įmone sudaryti, įgyvendinti ar nutraukti (pvz., perduodant duomenis mokėjimo paslaugų teikėjui/laivybos įmonei, kad jis tvarkytų sutartį su jumis), (6 str. 1 d. 1 str. 1 d. b ) BDAR) arba
 • subrangovas arba pagalbinis agentas, kurį naudojame tik teikdami jums reikalingus pasiūlymus ar paslaugas, reikalauja šių duomenų (nebent jūs buvote aiškiai informuotas kitaip, tokie pagalbiniai asmenys turi teisę tvarkyti duomenis tik tiek, kiek tai yra būtinas pasiūlymui ar paslaugai atlikti, būtina), arba
 • yra vykdomas oficialus nurodymas (BDAR 6 str. 1 d. 1 pastraipos c papunktis) arba
 • yra vykdytinas teismo įsakymas (BDAR 6 str. 1 d. 1 str. 1 d. c papunktis), arba
 • mes įpareigoti tai padaryti pagal įstatymą (BDAR 6 str. 1 d. 1 str. 1 d. c papunktis), arba
 • tvarkyti būtina siekiant apsaugoti gyvybinius duomenų subjekto ar kito fizinio asmens interesus (BDAR 6 str. 1 d. 1 p. d papunktis), arba
 • tai būtina norint atlikti užduotį, kuri atitinka viešąjį interesą arba vykdant viešąją valdžią (BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio e papunktis), arba
 • galime remtis savo viršesniais teisėtais interesais arba trečiąja šalimi, kad atskleistume informaciją (BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio f papunktis).

Jūsų asmens duomenys nebus perduoti kitiems žmonėms, įmonėms ar įstaigoms, nebent jūs davėte veiksmingą sutikimą tokiam perdavimui. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 punkto a papunktis. Šios duomenų apsaugos informacijos apimtyje mes nukreipiame jus į atitinkamus gavėjus, susijusius su atitinkama tvarkymo operacija.

kliento paskyra

Kad galėtumėte naudotis consentmanager paslaugomis, turite susikurti kliento paskyrą su tokia informacija:

 • Vardas ir pavardė,
 • Vartotojo vardas,
 • Adresas,
 • pašto adresą ir
 • savarankiškai pasirinktas slaptažodis.

Be to, jūsų IP adresas ir registracijos data bei laikas yra apdorojami registracijos metu. Registruodamiesi naudojame dvigubo pasirinkimo procedūrą. Pateikę registracijai reikalingus duomenis, gausite el. laišką su aktyvinimo nuoroda. Tik suaktyvinus nuorodą spustelėjus bus sukurta prieiga prie jūsų kliento paskyros ir sėkmingai užbaigta registracija. Vėlesnių registracijų (prisijungimų) atveju turi būti įvesti prieigos duomenys (vartotojo ID ir slaptažodis), kuriuos pasirinkote registruodamiesi pirmą kartą. Jei perduota nuoroda nepatvirtinama per 24 valandas, mes ją automatiškai ištrinsime ne vėliau kaip po mėnesio. Priešingu atveju jūsų duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės, kad būtų pasiektas tikslas, dėl kurio jie buvo tvarkomi. Tai taikoma duomenims, surinktiems registracijos proceso metu, kai registracija svetainėje atšaukiama arba pakeičiama.

Prisijungimo srityje galite naudotis šiomis funkcijomis:

 • redaguoti savo profilio duomenis, 
 • peržiūrėti pateiktus užsakymus
 • nustatykite ir redaguokite savo svetainės sutikimo valdymo platformą.

Jei naudojatės svetainės prisijungimo sritimi, pvz. B. norėdami redaguoti ar peržiūrėti savo profilio duomenis, taip pat tvarkome asmens duomenis, reikalingus sutarčiai inicijuoti ar įvykdyti, ypač adreso duomenis ir informaciją apie mokėjimo būdą. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio 1 b punktas. Jūsų duomenų pateikimas yra būtinas ir privalomas sutarties sudarymui ir įgyvendinimui. Nepateikus Jūsų duomenų, Jūs negalite nei registruotis, nei naudotis prisijungimo sritimi, ty neįmanoma sudaryti ir/ar vykdyti sutarties. Jūsų duomenys bus ištrinti, kai tik jie nebereikalingi tvarkymo tikslui. Taip yra po to, kai kliento paskyra buvo ištrinta, nebent pagal įstatymą mes privalome saugoti duomenis. Tokiu atveju apribojame apdorojimą. Dėl privalomų komercinių ir mokesčių teisės aktų esame įpareigoti saugoti Jūsų adresą, mokėjimo ir užsakymo duomenis iki dešimties metų.

Rinkodara el. paštu

Esamų klientų reklama

Mes pasiliekame teisę naudoti jūsų pateiktą el. pašto adresą užsakymo kontekste pagal teisės aktų nuostatas, kad sutarties sudarymo metu ar po jos el. paštu atsiųstume jums toliau nurodytą turinį, jei dar neprieštaravo jūsų el. pašto adreso tvarkymui:

 • techninė informacija apie sutikimo valdymo platformos integravimą, sąranką ir konfigūraciją,
 • naujos sutikimo valdymo platformos funkcijos, pvz., kalbos, dizainas, teikėjai ir naujų reikalavimų įgyvendinimas,
 • nauji pasiūlymai mūsų gaminių ir paslaugų paslaugoms,
 • Kvietimai į įmonės renginius.

Teisinis apdorojimo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinys f) arba 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinys. Laiškai informaciniame projekte). Jei tvarkymas yra susijęs su sutarties vykdymu, jūsų duomenų rekvizitai yra būtini ir privalomi sutarčiai sudaryti ir vykdyti. Nepateikus Jūsų duomenų, sutarties sudaryti ar vykdyti siunčiant informacinius el. Kitais atvejais mūsų teisėtas interesas dėl minėtų duomenų tvarkymo yra didinti ir optimizuoti savo paslaugas, siųsti tiesioginius laiškus ir užtikrinti klientų pasitenkinimą. Jūsų duomenis ištriname, kai baigiate naudojimo procesą, bet ne vėliau kaip per trejus metus nuo sutarties pabaigos.

Norime atkreipti dėmesį, kad galite bet kada nesutikti su tiesioginio pašto gavimu ir tvarkymu tiesioginio pašto tikslais nepatirdami jokių išlaidų, išskyrus perdavimo išlaidas pagal bazinius tarifus. Turite bendrą teisę prieštarauti nenurodydami priežasčių (BDAR 21 straipsnio 2 dalis). Norėdami tai padaryti, spustelėkite atitinkamame el. laiške esančią prenumeratos atsisakymo nuorodą arba atsiųskite mums savo prieštaravimą skiltyje „Atsakingas“ nurodytais kontaktais.  

Naujienlaiškis

Jūs turite galimybę užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį el. paštu svetainėje arba registruodamiesi į vieną iš mūsų renginių, su kuriais reguliariai informuosime apie šį turinį:

 • naujos sutikimo valdymo platformos funkcijos, pvz., kalbos, dizainas, teikėjai ir naujų reikalavimų įgyvendinimas,
 • nauji pasiūlymai mūsų gaminių ir paslaugų paslaugoms,
 • Kvietimai į įmonės renginius.

Norėdami gauti naujienlaiškį, turite nurodyti savo vardą arba pseudonimą ir galiojantį el. pašto adresą. El. pašto adresą tvarkome tam, kad galėtume siųsti naujienlaiškį el. paštu ir tol, kol užsiprenumeravote naujienlaiškį. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra jūsų sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio a punktą. 

Jūs galite bet kada atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų elektroninio pašto adresą, skirtą naujienlaiškiui gauti, tiesiogiai spustelėdami naujienlaiškio prenumeratos atsisakymo nuorodą arba atsiųsdami mums žinutę skiltyje „Atsakingas“ nurodytais kontaktiniais duomenimis. Tai neturi įtakos duomenų tvarkymo, vykusio sutikimo pagrindu iki jūsų atšaukimo, teisėtumui.

Siekdami dokumentuoti savo registraciją naujienlaiškiams ir užkirsti kelią piktnaudžiavimui jūsų asmeniniais duomenimis, registruojatės gauti mūsų naujienlaiškį el. paštu vadinamuoju būdu. Dvigubo pasirinkimo procedūra. Įvedę duomenis, pažymėtus kaip privalomus, Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu atsiųsime el. laišką, kuriame prašome aiškiai patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą paspaudus patvirtinimo nuorodą. Apdorojame jūsų IP adresą, registracijos naujienlaiškį datą ir laiką bei patvirtinimo laiką. Taip įsitikinsime, kad tikrai norite gauti mūsų naujienlaiškį el. paštu. Esame teisiškai įpareigoti įrodyti Jūsų sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis, susijusius su registracija gauti naujienlaiškį (DSGVO 7 str. 1 d.). Dėl šios teisinės pareigos duomenys tvarkomi remiantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 punkto c papunkčiu. Jūs neprivalote pateikti savo asmens duomenų registracijos proceso metu. Tačiau jei nepateiksite reikiamų asmens duomenų, galime visiškai arba ne visa apdoroti jūsų prenumeratos. Jei naujienlaiškio prenumerata nebus patvirtinta per 24 valandas, mums perduodamą informaciją blokuosime. Po Jūsų patvirtinimo Jūsų duomenys bus tvarkomi tiek laiko, kiek užsiprenumeravote naujienlaiškį.

Jei atsisakote prenumeratos pasinaudodami sutikimo pareiškimo atšaukimu, tvarkome jūsų duomenis, ypač jūsų el. pašto adresą, siekdami užtikrinti, kad daugiau iš mūsų negautumėte naujienlaiškių. Šiuo tikslu mes pridedame jūsų el. pašto adresą į vadinamąjį "juodasis sąrašas“, kuri leidžia jums nebegauti iš mūsų naujienlaiškių. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 punkto c papunktis, kad būtų laikomasi pareigos pateikti įrodymus, o kitu atveju BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 punkto f papunktis. Šiuo atveju mūsų teisėti interesai yra laikytis teisinių įsipareigojimų patikimai nebesiųsti jums naujienlaiškių.

Galite prieštarauti apdorojimui. Jūs turite teisę prieštarauti dėl priežasčių, kylančių dėl jūsų konkrečios situacijos. Savo prieštaravimą galite atsiųsti mums skiltyje „Atsakingi“ nurodytais kontaktiniais duomenimis.

Be to, mes tvarkome pirmiau minėtus duomenis Teisinių reikalavimų nustatymas, įgyvendinimas arba gynimas. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies c punktas ir BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Tokiais atvejais mes turime teisėtą interesą pareikšti pretenzijas arba gintis nuo jų.

Galite prieštarauti apdorojimui. Jūs turite teisę prieštarauti dėl priežasčių, kylančių dėl jūsų konkrečios situacijos. Savo prieštaravimą galite atsiųsti mums skiltyje „Atsakingi“ nurodytais kontaktiniais duomenimis.

Registracija į renginius

Jei norite registruotis į mūsų įmonės organizuojamą renginį, turite pateikti šiuos duomenis:

 • Vardas ir pavardė,
 • Įmonė,
 • pašto adresą ir
 • telefono numeris.

Jūsų duomenis tvarkome registruodamiesi į renginį ir jo įgyvendinimą. Jūsų dalyvavimo renginiuose duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 str. 1 d. 1 p. b) punktas. Jūsų informacija yra būtina ir privaloma sudarant sutartį. Nepateikus duomenų, nėra galimybės sudaryti ar įgyvendinti sutarties dėl registracijos ar dalyvavimo renginyje. Ištriname jūsų duomenis, kai jų saugoti nebereikia, arba apribojame tvarkymą, jei yra įstatymų saugojimo reikalavimų.

Šiame kontekste jūsų duomenys bus siunčiami į „Zoom“ (Zoom Video Communications Inc., 55 Almaden Blvd. Suite 600, San Chosė, CA 95113, JAV, toliau: „Mastelio keitimas“), kad būtų galima užsiregistruoti į renginį, išsiųsti įvykį. į renginį pateiktus kvietimus ir jo vykdymą. Jei dalyvaujate consentmanager internetiniame seminare, „Zoom“ taip pat apdoroja jūsų prieigos duomenis, tokius kaip IP adresas, vaizdo ir garso įrašai. Teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio f punktas. Mūsų teisėti interesai yra mūsų renginių techninis aprūpinimas. „Zoom“ taip pat apdoroja jūsų duomenis JAV. ES Komisija nepriėmė sprendimo dėl tinkamumo JAV. Su „Zoom“ sudarėme vadinamąsias standartines duomenų apsaugos sąlygas, siekdami įpareigoti „Zoom“ užtikrinti tinkamą duomenų apsaugos lygį.

SGalite prieštarauti apdorojimui. Jūs turite teisę prieštarauti dėl priežasčių, kylančių dėl jūsų konkrečios situacijos. Savo prieštaravimą galite atsiųsti mums kontaktiniais duomenimis, nurodytais skiltyje „Atsakingas“.

Registruodamiesi į vieną iš mūsų renginių, kuriuos rengiame kartu su įmone partnere, turite galimybę užsiregistruoti gauti mūsų naujienlaiškį ir atitinkamos įmonės partnerių naujienlaiškį. Įmonės partnerės nurodytos atitinkamoje formoje prieš registraciją. Tokiais atvejais Jūsų asmenvardžius (pvz., vardą ir pavardę bei el. pašto adresą) perduodame įmonei-partnerei, kuri yra išsamiau nurodyta sutikime, naujienlaiškio siuntimo tikslu. Teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 punkto a papunktį. Daugiau informacijos apie duomenų tvarkymą, susijusį su mūsų naujienlaiškio siuntimu, rasite skiltyje „Rinkodara el. paštu“. Informaciją apie atitinkamos įmonės partnerio duomenų tvarkymą rasite mūsų partnerio duomenų apsaugos informacijoje.

Jūs galite atšaukti savo sutikimą, kad būtų tvarkomas Jūsų el. pašto adresas, skirtas naujienlaiškiui gauti Tai galite bet kada atšaukti, tiesiogiai spustelėdami naujienlaiškio prenumeratos atsisakymo nuorodą arba atsiųsdami mums žinutę kontaktiniais duomenimis, nurodytais skiltyje „Atsakingas“. Tai neturi įtakos duomenų tvarkymo, vykusio sutikimo pagrindu iki jūsų atšaukimo, teisėtumui.

Mokėjimo paslaugų teikėjas (PSP) / mokėjimo paslaugų teikėjas 

PayPal 

Mūsų svetainėje siūlome atsiskaityti per „PayPal“. Šios mokėjimo paslaugos teikėjas yra PayPal (Europe) S.à.rl et Cie, SCA, 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Luxembourg (toliau: "PayPal"). Norėdami sumokėti, turite prisijungti prie savo PayPal paskyros. Mokėjimo duomenis, kuriuos pateikiate „PayPal“, „PayPal“ apdoros mokėjimo apdorojimo tikslais. Daugiau informacijos apie duomenų tvarkymą PayPal galite rasti čia: https://www.paypal.com/de/webapps/mpp/ua/privacy-full.  

Kad galėtume paskirstyti jūsų mokėjimą, apdorojame jūsų pristatymo/atsiskaitymo adresą, el. pašto adresą ir pasirinktą mokėjimo būdą. Duomenis, atsiradusius šiame kontekste, ištriname po to, kai nebereikia saugoti, arba apribojame tvarkymą, jei yra įstatymais nustatytų saugojimo įsipareigojimų. Dėl privalomų komercinių ir mokesčių teisės aktų esame įpareigoti saugoti Jūsų adresą, mokėjimo ir užsakymo duomenis iki dešimties metų. Praėjus dvejiems metams nuo sutarties pabaigos, apribojame duomenų tvarkymą ir sumažiname duomenų tvarkymą iki esamų teisinių įsipareigojimų laikymosi.  

Teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio b punktas. Jūsų mokėjimo duomenų pateikimas yra būtinas ir privalomas sudarant ir įgyvendinant sutartį. Nepateikus mokėjimo duomenų, „PayPal“ mokėjimo būdu sutarties sudaryti ir/ar vykdyti neįmanoma.  

Pirkimas pagal sąskaitą faktūrą

„Pirkimo iš sąskaitos“ atveju pasiliekame teisę perduoti jūsų duomenis, kuriuos pateikiate užsakymo metu, išorinėms įmonėms (pvz., Verband der Vereine Creditreform eV, Hellersbergstraße 12, D-41460 Neuss), kad būtų galima atlikti kredito patikrinimas. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio f) punktas. Mūsų teisėti interesai yra sukčiavimo prevencija ir įsipareigojimų neįvykdymo rizikos išvengimas, nes už „pirkimą iš sąskaitos“ mokame iš anksto.

Mes apdorojame duomenis, kuriuos mums perdavė jūsų bankas kaip mokėjimo operacijos „pirkimo į sąskaitą“ dalį, siekdami patikrinti sąskaitą faktūrą. Teisinis šio tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio b) punktas. Jūsų mokėjimo duomenų pateikimas yra būtinas ir privalomas sudarant ir įgyvendinant sutartį. Nepateikus mokėjimo duomenų, „pirkimo į sąskaitą“ būdu sutarties sudaryti ir/ar įvykdyti neįmanoma. Duomenis, atsiradusius šiame kontekste, ištriname po to, kai nebereikia saugoti, arba apribojame tvarkymą, jei yra įstatymais nustatytų saugojimo įsipareigojimų. Dėl privalomų komercinių ir mokesčių teisės aktų esame įpareigoti saugoti Jūsų adresą, mokėjimo ir užsakymo duomenis iki dešimties metų. Praėjus dvejiems metams nuo sutarties pabaigos, apribojame duomenų tvarkymą ir sumažiname duomenų tvarkymą iki esamų teisinių įsipareigojimų laikymosi.

Galite prieštarauti duomenų tvarkymui, jei tvarkymas grindžiamas BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio f papunkčio teisiniu pagrindu. Jūs turite teisę prieštarauti dėl priežasčių, kylančių dėl jūsų konkrečios situacijos. Savo prieštaravimą galite atsiųsti mums kontaktiniais duomenimis, nurodytais skiltyje „Atsakingas“.

juosteles

Mokėjimo kreditine kortele parinktys integruotos per „Stripe“ (tiekėjas yra Stripe Inc., Townsend Street, San Francisco, CA 94103, JAV, toliau: „Stripe“). Pasirinkus vieną iš paminėtų mokėjimo būdų, užsakymo metu pateikti mokėjimo duomenys kartu su informacija apie užsakymą bus perduoti „Stripe“ mokėjimo apdorojimo tikslais. Tvarkymas atliekamas remiantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio b) punktu. Mokėjimo duomenų pateikimas yra būtinas ir privalomas sudarant ir įgyvendinant sutartį. Nepateikus mokėjimo duomenų, kredito kortele sutarties sudaryti ir/ar įvykdyti neįmanoma. Tvarkant duomenis, jūsų duomenys taip pat bus perduoti JAV. Nėra sprendimo dėl tinkamumo JAV. Tačiau su „Stripe“ buvo sudarytos vadinamosios standartinės sutarties sąlygos, siekiant įpareigoti „Stripe“ užtikrinti atitinkamą apsaugos lygį. Daugiau informacijos apie duomenų apsaugą ir saugojimo laikotarpį Stripe rasite adresu: https://stripe.com/de/privacy

mokėjimas kreditine kortele

Mokėjimo apdorojimo tikslais perduodame mokėjimui kredito kortele reikalingus mokėjimo duomenis bankui, kuriam pavesta atlikti mokėjimą, arba mūsų įgaliotam mokėjimo ir atsiskaitymo paslaugų teikėjui. Tvarkymas atliekamas remiantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio b) punktu. Jūsų mokėjimo duomenų pateikimas yra būtinas ir privalomas sudarant ir įgyvendinant sutartį. Nepateikus mokėjimo duomenų, atsiskaitant kreditine kortele sutarties sudaryti ir/ar vykdyti neįmanoma. Mokėjimo apdorojimui reikalingi duomenys yra saugiai perduodami „SSL“ tvarka ir tvarkomi tik mokėjimo apdorojimui. Duomenis, atsiradusius šiame kontekste, ištriname po to, kai nebereikia saugoti, arba apribojame tvarkymą, jei yra įstatymais nustatytų saugojimo įsipareigojimų. Dėl privalomų komercinių ir mokesčių teisės aktų esame įpareigoti saugoti Jūsų adresą, mokėjimo ir užsakymo duomenis iki dešimties metų. Praėjus dvejiems metams nuo sutarties pabaigos, apribojame duomenų tvarkymą ir sumažiname duomenų tvarkymą iki esamų teisinių įsipareigojimų laikymosi.

Teisinis vykdymas / adreso nustatymas / skolos išieškojimas

Nemokėjimo atveju pasiliekame teisę perduoti užsakymo metu pateiktus duomenis advokatui ir (arba) išorės įmonėms adreso nustatymo ir (arba) teisinio vykdymo tikslais. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio 1 punktas. Mūsų teisėti interesai yra sukčiavimo prevencija ir įsipareigojimų neįvykdymo rizikos išvengimas. Be to, galime perduoti Jūsų duomenis siekdami užtikrinti, kad būtų įgyvendintos mūsų ir mūsų susijusių įmonių, mūsų bendradarbiavimo partnerių, darbuotojų ir (arba) mūsų svetainės vartotojų teisės ir šiuo atžvilgiu tvarkymas yra būtinas. Jokiomis aplinkybėmis neparduosime ir neišnuomosime jūsų duomenų trečiosioms šalims. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio f) punktas. Turime teisėtą interesą tvarkyti tvarkymą teisėsaugos tikslais. Mes ištriname gautus duomenis po to, kai saugoti nebereikia, arba apribojame apdorojimą, jei yra įstatymų saugojimo reikalavimai.

Galite prieštarauti apdorojimui. Jūs turite teisę prieštarauti dėl priežasčių, kylančių dėl jūsų konkrečios situacijos. Savo prieštaravimą galite atsiųsti mums skiltyje „Atsakingi“ nurodytais kontaktiniais duomenimis.

priegloba

Mes naudojame išorines prieglobos paslaugas iš tiekėjo PlusServer GmbH (Hohenzollernring 72, 50672 Cologne, Vokietija), kurios aptarnauja šias paslaugas: infrastruktūros ir platformos paslaugas, skaičiavimo pajėgumus, saugos ir techninės priežiūros paslaugas. Šiais tikslais tvarkomi visi duomenys, įskaitant prieigos duomenis, nurodytus skiltyje „Naudojimasis mūsų svetaine“, kurie reikalingi mūsų svetainei veikti ir naudoti. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio f) punktas. Naudodamiesi išorinėmis prieglobos paslaugomis, siekiame efektyvaus ir saugaus mūsų svetainės teikimo.

Galite prieštarauti apdorojimui. Jūs turite teisę prieštarauti dėl priežasčių, kylančių dėl jūsų konkrečios situacijos. Savo prieštaravimą galite atsiųsti mums skiltyje „Atsakingi“ nurodytais kontaktiniais duomenimis.

Trečiųjų šalių turinio integravimas

Trečiųjų šalių turinys, pvz., vaizdo įrašai ar grafika iš kitų svetainių, yra integruotas į svetainę. Ši integracija visada suponuoja, kad šio turinio teikėjai („trečiųjų šalių teikėjai“) suvoktų vartotojų IP adresus. Nes be IP adreso jie negali siųsti turinio į atitinkamo vartotojo naršyklę. Todėl norint rodyti šį turinį reikalingas IP adresas. Toliau informuosime apie šiuo metu mūsų svetainėje naudojamas išorinių tiekėjų paslaugas ir apie atitinkamą apdorojimą atskirais atvejais bei apie esamas nesutikimo ar atšaukimo galimybes.

Kalendorius

Norėdami pasirinkti ir susitarti dėl asmeninio susitikimo arba sutikimo valdymo platformos demonstracinės versijos, naudojame internetinį Calendly, LLC, 3423 Piedmont Road NE, Atlanta, GA 30305-1754, Jungtinės Valstijos kalendorių (toliau: „Calendly“), kuriame yra integruotas valdiklis. Kai lankotės svetainėje, valdiklis skiltyje „Naudojimasis mūsų svetaine“ nurodytus duomenis perduoda „Calendly“, net jei nesusitariate dėl susitikimo. Norint susitarti dėl susitikimo per valdiklį, būtina pasirinkti susitikimo trukmę, datą ir laiko tarpą, taip pat savo vardą, el. pašto adresą, telefono numerį arba Skype pavadinimą ir temą. Šiuos duomenis taip pat tvarko „Calendly“. Užsakę susitikimą gausite automatiškai sugeneruotą el. laišką su įvestais duomenimis. Apdorodami duomenis per valdiklį, siekiame, kad būtų lengviau rezervuoti susitikimą su mumis. „Calendly“ tvarko jūsų duomenis reklamos, rinkos tyrimų ir (arba) pagal poreikius pagrįsto pasiūlymo dizaino tikslais. Teisinis jūsų duomenų tvarkymo, susijusių su Calendly naudojimu, pagrindas yra jūsų sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 punkto a papunktį. Jei nenorite susitarti dėl susitikimo su mumis per „Calendly“, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą mūsų svetainėje. Daugiau informacijos apie mūsų įmonės vykdomą duomenų tvarkymą susisiekus su mumis rasite skiltyje „Susisiekite su mūsų įmone“. „Calendly“ taip pat apdoroja kai kuriuos duomenis JAV. ES Komisija nepriėmė sprendimo dėl duomenų perdavimo JAV tinkamumo. Teisinis perdavimo į JAV pagrindas yra jūsų sutikimas pagal BDAR 49 straipsnio 1 dalies 1 sakinio a punktą. Daugiau informacijos apie „Calendly“ duomenų tvarkymo tikslą ir apimtį bei „Calendly“ saugojimo laikotarpį rasite duomenų apsaugos deklaracijoje adresu https://calendly.com/de/privacy.

Jūs galite bet kada atšaukti savo sutikimą tvarkyti duomenis ir perduoti duomenis į trečiąsias šalis, iškviesdami sutikimo įrankį naudodami piktogramą, esančią apatiniame kairiajame svetainės kampe, ir panaikindami žymės langelį skiltyje „Išplėstiniai nustatymai“. Tvarkymo teisėtumas lieka nepakitęs iki atšaukimo.

Google vertėjas

Šioje svetainėje naudojamas „Google“ vertėjas iš „Google“ (Google Ireland Ltd., Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Airija, faks. +353 (1) 436 1001 ir Google, LLC 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043, JAV, toliau: „Google“), kad išverstų atskirus žodžius, sakinius ir svetainę į kitas kalbas. Šiuo tikslu „Google“ naudoja vadinamuosius „slapukus“ (žr. skyrių „Stebėjimas“) ir užmezga ryšį su „Google“ serveriais. Naudodama slapukus, „Google“ apdoroja duomenis, nurodytus skiltyje „Naudojimasis mūsų svetaine“ – ypač jūsų IP adresą ir tai, kad apsilankėte mūsų svetainėje, kad būtų parodytas mūsų svetainės vertimas. Jei esate užsiregistravęs kaip „Google“ vartotojas, „Google“ gali priskirti jūsų apsilankymą mūsų svetainėje jūsų vartotojo paskyrai ir, jei reikia, sukurti vartotojo profilius įvairiose programose. Jei reikia, „Google“ tvarko jūsų duomenis reklamos, rinkos tyrimų ir (arba) pagal poreikius pagrįsto savo svetainės dizaino tikslais. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra jūsų sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio a punktą. „Google“ taip pat apdoroja kai kuriuos duomenis JAV. ES Komisijos sprendimo dėl duomenų perdavimo į JAV tinkamumo nėra; Teisinis perdavimo į JAV pagrindas yra jūsų sutikimas pagal BDAR 49 straipsnio 1 dalies 1 sakinio a punktą. Jūsų duomenys, susiję su „Google Translate“, bus ištrinti po dvidešimt keturių mėnesių. Daugiau informacijos apie duomenų apsaugą ir saugojimo laikotarpį rasite adresu http://www.google.de/intl/de/policies/privacy.

Jūs galite bet kada atšaukti savo sutikimą tvarkyti duomenis ir perduoti duomenis į trečiąsias šalis, iškviesdami sutikimo įrankį naudodami piktogramą, esančią apatiniame kairiajame svetainės kampe, ir panaikindami žymės langelį skiltyje „Išplėstiniai nustatymai“. Tvarkymo teisėtumas lieka nepakitęs iki atšaukimo.

„YouTube“ vaizdo įrašai

Svetainėje naudojame papildinius iš vaizdo įrašų platformos „YouTube.de“ arba „YouTube.com“, kurią teikia „YouTube LLC“ (būstinė 901 Cherry Avenue, San Bruno, CA 94066, JAV; toliau „YouTube“). , už kurią „Google“ (Google Ireland Ltd., Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Ireland, faks. +353 (1) 436 1001) yra atsakinga pagal duomenų apsaugos įstatymus. Tvarkydami duomenis naudodami papildinius, siekiame, kad į šią svetainę taip pat būtų įtrauktas vaizdinis turinys („vaizdo įrašai“), kurį paskelbėme „Youtube.de“ arba „Youtube.com“. Visi vaizdo įrašai yra integruoti „išplėstinės duomenų apsaugos režimu“, ty jokie duomenys apie jus, kaip vartotoją, neperduodami į „YouTube“, jei vaizdo įrašų nepaleidžiate. Leisdami vaizdo įrašus mūsų svetainėje, „YouTube“ gauna informaciją, kad jūs pasiekėte atitinkamą mūsų svetainės antrinį puslapį. Be to, kai kurie skiltyje „Naudojimasis mūsų svetaine“ paminėtų duomenų yra perduodami „Google“. Taip atsitinka neatsižvelgiant į tai, ar „YouTube“ suteikia vartotojo abonementą, per kurį esate prisijungę, ar nėra vartotojo abonemento. Jei esate prisijungę prie „Google“, jūsų duomenys bus priskirti tiesiogiai jūsų paskyrai. Jei nenorite būti susietas su savo profiliu „YouTube“, prieš aktyvuodami mygtuką turite atsijungti. „YouTube“ saugo jūsų duomenis kaip naudojimo profilius ir apdoroja juos nepriklausomai nuo to, ar „Google“ turi naudotojo paskyrą reklamos, rinkos tyrimų ir (arba) pagal poreikius pagrįsto svetainės dizaino tikslais. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra jūsų sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio a punktą. „Google“ taip pat apdoroja kai kuriuos duomenis JAV. ES Komisija nepriėmė sprendimo dėl duomenų perdavimo JAV tinkamumo. Teisinis perdavimo į JAV pagrindas yra jūsų sutikimas pagal BDAR 49 straipsnio 1 dalies 1 sakinio a punktą. Daugiau informacijos apie „YouTube“ atliekamo apdorojimo tikslą ir apimtį bei saugojimo „YouTube“ laikotarpį rasite duomenų apsaugos deklaracijoje adresu https://policies.google.com/privacy.

Jūs galite bet kada atšaukti savo sutikimą tvarkyti duomenis ir perduoti duomenis į trečiąsias šalis, iškviesdami sutikimo įrankį per piktogramą, esančią apatiniame kairiajame svetainės kampe, ir panaikindami žymimąjį laukelį skiltyje „Išplėstiniai nustatymai“. Tvarkymo teisėtumas lieka nepakitęs iki atšaukimo.

Statistinės, analitinės ir rinkodaros paslaugos

Trečiųjų šalių paslaugas naudojame statistikos, analizės ir rinkodaros tikslais. Tokiu būdu mes galime suteikti jums patogų, optimizuotą naudojimąsi svetaine. Trečiosios šalys savo paslaugoms valdyti naudoja slapukus, pikselius, naršyklės pirštų atspaudus ar kitas sekimo technologijas. Toliau informuosime apie šiuo metu mūsų svetainėje naudojamas išorinių tiekėjų paslaugas, taip pat apie atitinkamą apdorojimą atskirais atvejais ir apie esamas atšaukimo galimybes.

etracker

Mes naudojame žiniatinklio analizės paslaugą „eTracker“ (eTracker GmbH, Erste Brunnenstraße 1, 20459 Hamburgas, Vokietija), norėdami statistiškai įvertinti lankytojų prieigą, puslapių peržiūras, atsisiuntimus, anksčiau lankytas svetaines ir įvertinti įrašų sėkmę paieškos sistemose. Įrankis „eTracker“ naudoja tokias technologijas kaip „stebėjimo pikseliai“ ir „pirštų atspaudai“, kad rinktų, analizuotų ir suskirstytų į kategorijas vartotojo įrenginio sugeneruotą gaunamą informaciją apie naudojimąsi mūsų svetaine ir sąveiką su mūsų svetaine, taip pat prieigos duomenis, ypač IP. adresas, naršyklės informacija, anksčiau aplankyta svetainė ir serverio užklausos data bei laikas, statistinės analizės ir skelbimų diapazono matavimo paieškos sistemose tikslais. Mes naudojame „eTracker“ su plėtiniu, kuriame IP adresai toliau apdorojami sutrumpintai, kad būtų sunkiau juos tiesiogiai susieti su asmenimis. Teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 punkto a papunktį. Daugiau informacijos apie duomenų apsaugą ir saugojimo laikotarpį „eTracker“ rasite adresu https://www.etracker.com/datenschutz/.

Savo sutikimą tvarkyti duomenis galite bet kada atšaukti, iškvietę sutikimo įrankį per piktogramą, esančią apatiniame kairiajame svetainės kampe, ir panaikindami žymės langelį „Išplėstiniai nustatymai“. Tvarkymo teisėtumas lieka nepakitęs iki atšaukimo.

Trečiųjų šalių sąrašas

Šioje svetainėje naudojami šie trečiųjų šalių teikėjai:

Slapukai

Visų pirma, šioje svetainėje naudojami šie slapukai:

CMP

Nežinote, ar jums reikia CMP?

Jei nesate tikri, ar jums reikalingas CMP, ar ne, susisiekite su mumis – mes padėsime rasti tinkamą sprendimą jūsų įmonei!

kontaktas