Naujienlaiškis 2021-10

Tikrinimo programos atnaujinimai

Su naujausiu atnaujinimu vėl sutelkėme dėmesį į tikrinimo programą. Dabar tikrinimo programa yra dar nuodugnesnė ir tiksliau nei anksčiau seka antrinius svetainės puslapius. Be to, tikrinimo programos rezultatus dabar pagaliau galima eksportuoti kaip PDF ir mes pridėjome papildomų patikrų, pavyzdžiui, perkėlimų į trečiąsias šalis.

Be to, buvo patobulintas tikrinimo programos valdymas: CMP tikrinimo programos nustatymuose dabar galima nustatyti, pavyzdžiui, kad naujai rasti teikėjai pirmiausia būtų įtraukti į laukiančiųjų sąrašą, o ne į įprastą teikėjų sąrašą iš karto. . Be to, dabar slapukus galima atskirti pagal domeną, o tai ypač naudinga klientams, kurie naudoja tą patį CMP kodą keliuose domenuose. Ir galiausiai, paslaugų teikėjų sąraše dabar rodomi ir naujausi radiniai, todėl lengviau matyti, kur buvo rastas tiekėjas.

Patobulintas automatinio blokavimo kodas

Be tikrinimo, šį mėnesį ypač patobulinome automatinio blokavimo kodą. Kadangi jį renkasi daugelis klientų, ypač pagerinome patogumą ir pagerinome įkėlimo laiką: Anksčiau dažnai kildavo problemų dėl „esminių“ ar „funkcinių“ tiekėjų, kuriuos nepalankiai blokuodavo CMP, dabar turėtų būti daug lengviau. su tokiais tiekėjais dirbti.

Webinarai lapkričio mėn

Dėl daugybės naujovių, kurios nuo gruodžio mėnesio bus įtrauktos į svetaines su TTDSG, lapkričio mėnesį pasiūlysime daugiau internetinių seminarų. Šitie yra:

 • Internetinis seminaras: TTDSG ir dabartiniai duomenų apsaugos pokyčiai
  2021 m. lapkričio 09 d. – 15 val
  Dėl registracijos
 • Internetinis seminaras: sutikimo tvarkyklės naudojimas su „Google TagManager“ ir „Google“ sutikimo režimu
  2021 m. lapkričio 10 d. – 15 val
  Dėl registracijos

Daugiau naujų funkcijų ir pakeitimų

 • Patobulinta žurnalo API
 • duomenų sluoksnio patobulinimai
 • Geresnis neįgaliųjų vaizdo palaikymas
 • Automatiškai išplėsti filialų nuorodas
 • … ir daug daugiau.
 

Sekite naujienas!

Prenumeruoti naujienas