Nauja

Naujienlaiškis 2021-10


Tikrinimo programos atnaujinimai

Su naujausiu atnaujinimu vėl sutelkėme dėmesį į tikrinimo programą. Dabar tikrinimo programa yra dar nuodugnesnė ir tiksliau nei anksčiau seka antrinius svetainės puslapius. Be to, tikrinimo programos rezultatus dabar pagaliau galima eksportuoti kaip PDF ir mes pridėjome papildomų patikrų, pavyzdžiui, perkėlimų į trečiąsias šalis.

Be to, buvo patobulintas tikrinimo programos valdymas: CMP tikrinimo programos nustatymuose dabar galima nustatyti, pavyzdžiui, kad naujai rasti teikėjai pirmiausia būtų įtraukti į laukiančiųjų sąrašą, o ne į įprastą teikėjų sąrašą iš karto. . Be to, dabar slapukus galima atskirti pagal domeną, o tai ypač naudinga klientams, kurie naudoja tą patį CMP kodą keliuose domenuose. Ir galiausiai, paslaugų teikėjų sąraše dabar rodomi ir naujausi radiniai, todėl lengviau matyti, kur buvo rastas tiekėjas.

Patobulintas automatinio blokavimo kodas

Be tikrinimo, šį mėnesį ypač patobulinome automatinio blokavimo kodą. Kadangi jį renkasi daugelis klientų, ypač pagerinome patogumą ir pagerinome įkėlimo laiką: Anksčiau dažnai kildavo problemų dėl „esminių“ ar „funkcinių“ tiekėjų, kuriuos nepalankiai blokuodavo CMP, dabar turėtų būti daug lengviau. su tokiais tiekėjais dirbti.

Webinarai lapkričio mėn

Dėl daugybės naujovių, kurios nuo gruodžio mėnesio bus įtrauktos į svetaines su TTDSG, lapkričio mėnesį pasiūlysime daugiau internetinių seminarų. Šitie yra:

 • Internetinis seminaras: TTDSG ir dabartiniai duomenų apsaugos pokyčiai
  2021 m. lapkričio 09 d. – 15 val
  Dėl registracijos
 • Internetinis seminaras: sutikimo tvarkyklės naudojimas su „Google TagManager“ ir „Google“ sutikimo režimu
  2021 m. lapkričio 10 d. – 15 val
  Dėl registracijos

Daugiau naujų funkcijų ir pakeitimų

 • Patobulinta žurnalo API
 • duomenų sluoksnio patobulinimai
 • Geresnis neįgaliųjų vaizdo palaikymas
 • Automatiškai išplėsti filialų nuorodas
 • … ir daug daugiau.
 

Sekite naujienas!

Prenumeruoti naujienas

daugiau komentarų

Newsletter consentmanager Juni
Nauja

2024-06-06 naujienlaiškis

Naujas priedas: privatumui palanki svetainių analizė Su birželio mėn. atnaujinimu jūsų paskyroje pasiekiamas naujas priedas „Svetainių analizė“. Čia sujungiame du komponentus, kurie mums ypač gerai sekasi: tikrą duomenų apsaugą ir puikias ataskaitas. Mūsų naujos privatumui palankios svetainės analizės pranašumas visų pirma yra duomenų apsauga ir sistemos paprastumas: Naudodami privatumui palankią svetainių analizę, norėtume pasiūlyti paprastą […]
Dutch DPA releases Guidelines on Cookie Banners
Nauja

Nyderlandų DSB: slapukų reklamjuosčių ir dažnesnių patikrinimų vadovas

Nyderlandų duomenų apsaugos institucija (Autoriteit Persoonsgegevens, AP) paskelbė naują vadovą , kuriame aprašoma geriausia slapukų reklamjuosčių kūrimo praktika ir ko vengti norint išvengti galimų baudų. Kaip skelbta 2024 m. vasario mėn. , Duomenų apsaugos institucija įdiegs daugiau kontrolės priemonių , siekdama užtikrinti, kad svetainės teisėtai gautų sutikimą sekti slapukus ir kitą stebėjimo programinę įrangą. Kriterijai […]