2020/12 naujienlaiškis

duomenų valdytojas

BDAR principas – aiškiai pranešti, kas kokius duomenis tvarko ir kokiu tikslu. Siekdama užtikrinti didesnį skaidrumą svetainės lankytojui, sutikimo valdytojas dabar siūlo galimybę tiesiogiai sutikimo lygmenyje nurodyti duomenų valdytoją ir duomenų apsaugos pareigūną. Norėdami įjungti ekraną, tiesiog eikite į meniu > CMP > Redaguoti ir pažymėkite žymimąjį laukelį Ekrano savininkas.

Svarbūs sprendimai Vokietijoje ir Prancūzijoje

Per pastarąsias kelias savaites Vokietijoje ir Prancūzijoje buvo priimti keli svarbūs sprendimai ir sprendimai. Vokietijoje Rostoko apygardos teismas turėjo nuspręsti dėl bylos, kurioje buvo nurodyta, kokia informacija turi būti rodoma sutikimo lygmenyje ir kaip jis turi veikti. Sprendimo išvada yra ta, kad turi būti lygiavertė atranka. Tai reiškia, kad turi būti mygtukai priimti ir atmesti ir jie turi būti pateikti „vienodai“. Nagrinėjamu atveju mygtukas priimti buvo nuspalvintas žalia spalva, o antrasis mygtukas nukreipė į išsamius nustatymus ir buvo pilkas, todėl ne toks svarbus.
Rekomendacija: patikrinkite savo dizainą ir įsitikinkite, kad jie turi priėmimo ir atmetimo mygtukus, ir jie yra sukurti vienodai.
Be to, Prancūzijos duomenų apsaugos institucija skyrė baudas. Nukentėjo „Google“ (100 mln. eurų bauda), „Amazon“ (35 mln. eurų bauda) ir „Carrefour“ (bauda apie 3 mln. eurų). Todėl valdžios institucijos tampa daug aktyvesnės ir patartina patikrinti sutikimo sluoksnio nustatymus.

internetiniai seminarai

Gruodžio mėn. įvyko keli internetiniai seminarai, ypač apie Darbo pradžią ir IAB TCF v2. Internetinių seminarų dokumentus ir vaizdo įrašus dabar galite rasti internete mūsų svetainėje: https://www.consentmanager.de/wissen/videos/

Daugiau naujų funkcijų ir pakeitimų

  • Pranešti apie patobulinimus
  • Automatinio blokavimo patobulinimai
  • Geresnis WCAG standartų palaikymas
  • … ir daug daugiau.