Nauja, vaizdo įrašus

Internetinis seminaras: Trečiųjų šalių slapukų pašalinimas: ką mes dabar darome?


2023 m. gruodžio 5 d., bendradarbiaujant su Refinery89, vyko internetinis seminaras „Trečiųjų šalių slapukų ištrynimas: ką dabar darome?“. vietoj.

Buvo diskutuojama šiomis temomis:

  • Kas atsitiks su slapukais?
  • Ar man vis tiek reikia slapukų reklamjuostės?
  • Ką svetainėms reiškia trečiųjų šalių slapukų pašalinimas?
  • Ką trečiųjų šalių slapukų panaikinimas reiškia ateičiai?
  • Pirmosios šalies duomenų naudojimas
  • Galimybės svetainių savininkams

apžvalga

Viena iš pagrindinių internetinio seminaro metu aptartų temų buvo būsimas trečiųjų šalių slapukų panaikinimas po naujausių „Google“ atnaujinimų. Netrukus trečiųjų šalių slapukų atsisakymas, reklamuotojai ir kiti pramonės veikėjai turi atsižvelgti į poveikį naudotojų stebėjimui, taikymui ir suasmeninto turinio pateikimui. Internetiniame seminare buvo aptarti neaiškumai rinkodaros specialistams ir reklamuotojams dėl įvairių scenarijų, taip pat galimos alternatyvos, kurias jie turėtų apsvarstyti.

Internetiniame seminare taip pat buvo sprendžiamas neatidėliotinas klausimas, ar svetainėms vis dar reikia slapukų reklamjuosčių net ir be trečiųjų šalių slapukų. Trumpas atsakymas yra toks: Taip, svetainėms vis tiek reikės slapukų reklamjuosčių, nes bet kokiai duomenų rinkimo formai reikalingas sutikimas, neatsižvelgiant į tai, ar svetainės pereina nuo trečiųjų šalių slapukų prie pirmosios šalies slapukų ar kitų sprendimų, pvz., serverio pusės žymų valdymo.

Atsižvelgiant į iššūkius, kuriuos kelia trečiųjų šalių slapukų pabaiga, žiniatinklio seminaras suteikė vertingų įžvalgų, pvz., pirmosios šalies duomenų naudojimas kaip perspektyvi alternatyva.

Internetinio seminaro pabaigoje buvo apžvelgtos svetainių operatorių teikiamos galimybės trečiųjų šalių slapukų amžiuje. Nuo alternatyvų sekimo technologijoms iki skirtingų duomenų rinkimo ir analizės metodų – buvo pristatytos veiksmingesnio slapukų valdymo ir duomenų apsaugos atitikties strategijos.


daugiau komentarų

Webinar mit Google: Google Consent Mode v2 verstehen und nahtlos integrieren
vaizdo įrašus

Internetinis seminaras su „Google“: Google Consent Mode v2“ supratimas ir sklandus integravimas

Dėl didelės informacijos apie naujų Google Consent Mode v2“ reikalavimų nustatymą ir įgyvendinimą paklausos, consentmanager kartu su „Google“ surengė dar vieną internetinį seminarą šia tema 2024 m. birželio 12 d. Webinaras vyko vokiečių kalba. Ar pasiilgai? Jokiu problemu! Webinaro PDF galite rasti čia ir atsisiųsti . Dennisas Gingele’as iš Google ir Jan Winkler iš consentmanager […]
Nauja

2024-05-05 naujienlaiškis

Nauja „Slack“, „MS Teams“ ir kt Su dabartiniu atnaujinimu sistemoje dabar pasiekiama nauja „Slack“, „MS Teams“, „Zapier“ ir „n8n“ integravimo funkcija. Funkcija patogiai praneša jums Slack, Teams ar bet kuriame kitame įrankyje apie svarbius pakeitimus ir naujienas (pvz., rasta naujų slapukų) jūsų CMP paskyroje. Jums nebereikia aktyviai prisijungti prie CMP, kad patikrintumėte, ar yra naujinimų. […]