vaizdo įrašus

Internetinis seminaras su „Google“: Google Consent Mode v2“ supratimas ir sklandus integravimas


Dėl didelės informacijos apie naujų Google Consent Mode v2“ reikalavimų nustatymą ir įgyvendinimą paklausos, consentmanager kartu su „Google“ surengė dar vieną internetinį seminarą šia tema 2024 m. birželio 12 d.

Webinaras vyko vokiečių kalba.

Ar pasiilgai? Jokiu problemu! Webinaro PDF galite rasti čia ir atsisiųsti .

Dennisas Gingele’as iš Google ir Jan Winkler iš consentmanager pristatė svarbiausius faktus ir pagrindinę informaciją apie Google Consent Mode v2.

Buvo nagrinėjamos šios temos:

  • Kas yra Google Consent Mode v2“ ir susiję pakeitimai.
  • Google Consent Mode v2“ integravimas ir su tuo susiję pranašumai.
  • Duomenų apsauga ir teisiniai Google Consent Mode “ v2 aspektai.
  • Svarbūs Google Consent Mode “ v2 terminai.

Nesvarbu, ar užsiimate skaitmenine rinkodara, kuriate svetainę, ar dirbate laikantis reikalavimų, šis internetinis seminaras suteikia galimybę tiesiogiai iš ekspertų sužinoti viską apie Google Consent Mode v2“.


daugiau komentarų

Newsletter consentmanager Juni
Nauja

2024-06-06 naujienlaiškis

Naujas priedas: privatumui palanki svetainių analizė Su birželio mėn. atnaujinimu jūsų paskyroje pasiekiamas naujas priedas „Svetainių analizė“. Čia sujungiame du komponentus, kurie mums ypač gerai sekasi: tikrą duomenų apsaugą ir puikias ataskaitas. Mūsų naujos privatumui palankios svetainės analizės pranašumas visų pirma yra duomenų apsauga ir sistemos paprastumas: Naudodami privatumui palankią svetainių analizę, norėtume pasiūlyti paprastą […]
Dutch DPA releases Guidelines on Cookie Banners
Nauja

Nyderlandų DSB: slapukų reklamjuosčių ir dažnesnių patikrinimų vadovas

Nyderlandų duomenų apsaugos institucija (Autoriteit Persoonsgegevens, AP) paskelbė naują vadovą , kuriame aprašoma geriausia slapukų reklamjuosčių kūrimo praktika ir ko vengti norint išvengti galimų baudų. Kaip skelbta 2024 m. vasario mėn. , Duomenų apsaugos institucija įdiegs daugiau kontrolės priemonių , siekdama užtikrinti, kad svetainės teisėtai gautų sutikimą sekti slapukus ir kitą stebėjimo programinę įrangą. Kriterijai […]