Nauja

Trečiųjų šalių slapukų pašalinimas ir jūsų CMP sutikimo apimties nustatymų koregavimas


Slapuko grafika su raudonu apskritimu viduryje ir tekstu antraštės pirmosios šalies slapukai ir trečiosios šalies slapukai

Artėjantis trečiųjų šalių slapukų panaikinimas reiškia didelį consentmanager sutikimo taikymo srities pasikeitimą. Nuo birželio mėn. consentmanager nebenustatys trečiųjų šalių slapukų pagal domeno consentmanager .net . Dėl šio pakeitimo kai kurios sutikimo apimties parinktys, pvz., konkrečios paskyros sutikimas ir konkretus CMP sutikimas, naudojamos su trečiųjų šalių slapukais, bus pašalintos. Primygtinai raginame savo klientus kuo greičiau pereiti prie konkretaus domeno sutikimo nustatymų, nes iki birželio mėn. visi klientai, naudojantys šiuos nustatymus, bus naujovinti į konkretaus domeno sutikimą.

Trečiųjų šalių slapukų atsisakymas nėra be priežasties. Tobulėjant naršyklėms ir didėjant susirūpinimui dėl privatumo ir duomenų saugumo, pramonė imasi skaidresnių ir patogesnių sutikimo valdymo būdų. Norėdami geriau suprasti, kodėl trečiųjų šalių slapukai pasensta, perskaitykite mūsų išsamų straipsnį šia tema arba žiūrėkite mūsų internetinį seminarą čia .

Kas yra „konkrečiam domenui skirtas sutikimas“?

Konkretaus domeno sutikimas reiškia, kad naudotojo sutikimas įrašomas tiesiogiai domene, kuriame naudotojas sąveikauja. Tada naudotojo sutikimo sprendimas paskirstomas visuose to paties domeno padomeniuose.

Kaip padaryti jungiklį:

  1. Norėdami gauti išsamių instrukcijų , skaitykite mūsų išsamios pagalbos puslapį apie sutikimo taikymo sritį / sutikimą tarp domenų.
  2. Eikite į informacijos suvestinę, kur galite lengvai koreguoti sutikimo nustatymus, kad jie atitiktų konkretaus domeno reikalavimus. Eikite į CMP → Teisinė → Teisiniai nustatymai.

Mūsų komanda mielai padės jums atlikti šį procesą. Jei jums reikia daugiau informacijos ar pagalbos konfigūruojant sutikimo sritį, susisiekite su mūsų palaikymo komanda.


daugiau komentarų

New regulations US 2024
Teisingai

Nauji JAV privatumo įstatymai įsigalios 2024 m.: atnaujinkite JAV taikomus privatumo nustatymus

Jungtinėse Valstijose nauji duomenų apsaugos įstatymai įsigalios antroje 2024 m. pusėje – Floridoje, Teksase, Oregone ir Montanoje . Įmonės, veikiančios šiose valstijose arba turinčios klientų šiose valstijose, turi peržiūrėti savo duomenų apsaugos praktiką, kad užtikrintų, jog laikomasi naujų duomenų apsaugos įstatymų. Kad šis procesas būtų jums lengvesnis, šiame straipsnyje pirmiausia paaiškinsime, kur jūsų prietaisų skydelyje […]
Generolas, Nauja

consentmanager Tool Spotlight“: integravimo parinktys CMP prietaisų skydelyje

Šio mėnesio „Tool Spotlight“ programoje atidžiau pažvelgsime į integravimo funkcijas , kurias rasite consentmanager CMP informacijos suvestinėje. Tai yra ilgo kūrimo darbo tarp consentmanager ir atitinkamų įrankių rezultatas, o tai reiškia, kad galime pasiūlyti savo vartotojams galimybę suaktyvinti integraciją paprastu spustelėjimu tiesiai savo CMP prietaisų skydelyje. Naujausios parinktys apima 2 versijos Google Consent Mode integravimą, […]