Nauja

Sustojimo funkcija: pirmiausia išbandykite, tada paleiskite tiesiogiai


Labai svarbu laikytis duomenų apsaugos taisyklių ir užtikrinti sklandžią vartotojo patirtį internete. Čia atsiranda sustojimo funkcija – galingas sutikimo tvarkyklės prietaisų skydelio įrankis, leidžiantis patobulinti, išbandyti ir tobulinti sutikimo mechanizmus prieš pateikiant tiesiogiai auditorijai.

Su sutikimo administratoriumi jūs visada turite šį įrankį po ranka. Sužinokite, kaip galite jį naudoti norėdami maksimaliai padidinti sutikimo rodiklius ir sukurti sklandžią naudotojo patirtį savo organizacijoje.

Kokia yra sutikimo valdytojo scenos funkcija?

Sutikimo tvarkyklės sustojimo funkcija veikia kaip virtuali laboratorija, kurioje jūs, kaip rinkodaros specialistas ar leidėjas, galite kruopščiai parengti, išbandyti ir patvirtinti sutikimo nustatymų ir slapukų reklamjuosčių pakeitimus prieš juos paskelbiant.

„Consentmanager “ sustojimo funkcija leidžia atlikti ir įvertinti pakeitimus nepažeidžiant tiesioginės aplinkos. Taip užtikrinama, kad kiekvienas tinkinimas būtų nuodugniai išbandytas, sumažinant klaidų ir galimų atitikties pažeidimų riziką.

Ši galimybė ne tik supaprastina prisitaikymą prie besikeičiančių privatumo taisyklių, bet ir padeda jūsų organizacijai sukurti sklandžią, į vartotoją orientuotą patirtį, kuri atitiktų jūsų auditoriją, nesvarbu, ar tobulinate sutikimo procesus, ar atliekate A/B eksperimentus.

Kaip naudotis sustojimo funkcija + pavyzdžiai

1. Išbandykite naujas funkcijas

Pristatę naujas savo CMP funkcijas, galite jas nuodugniai išbandyti su naudotojų pavyzdžiu prieš išleisdami jas visai auditorijai. Tai leidžia pastebėti ir išspręsti galimas problemas ar klaidas, kol jos nepaveiks visos auditorijos.

Pavyzdys: daugelis svetainių operatorių laikui bėgant pakeičia „Nuostatų centro“ funkciją. Čia vartotojai paprastai gali pasirinkti norimų priimti slapukų tipus. Išbandykite šią funkciją sukūrimo srityje su naudotojų pavyzdžiu, kad gautumėte atsiliepimų apie funkcionalumą, tinkamumą naudoti ir pritaikymą. Jūsų auditorija gali teikti pirmenybę kitokiam skaidrumo lygiui, o tai savo ruožtu turi įtakos jūsų prioritetų centro detalumui ir detalumui.

2. Pakeiskite sutikimo eigą

Suskirstymas leidžia išbandyti ir keisti sutikimo rinkimo, pateikimo ir valdymo būdus jūsų svetainėje. Galite patikslinti sutikimo procesą ir užtikrinti, kad jis atitiktų jūsų konkrečius teisinius poreikius ir naudotojų lūkesčius. Be to, su savo teisinėmis ir atitikties komandomis galite peržiūrėti visus sutikimo mechanizmus, kad įsitikintumėte, jog jie atitinka galiojančius duomenų apsaugos įstatymus ir vidaus politiką.

Pavyzdys: pakeiskite sutikimo procesą pridėdami papildomą veiksmą, paaiškinantį kiekvieno tipo slapukų paskirtį arba kodėl renkate tam tikrus asmens duomenis. Galite išbandyti šį naują procesą, kad sužinotumėte, kaip vartotojai reaguoja į papildomą informaciją ir ar reikia koreguoti. Privatumo skaidrumo lygis įvairiose pramonės šakose gali skirtis.

3. Patikrinkite lokalizacijas ir vertimus

Ypač jei turite tarptautinę auditoriją, galite naudoti sustojimo funkciją, kad peržiūrėtumėte naujus vertimus ir lokalizuotas CMP versijas. Taip bus užtikrinta, kad pranešimai būtų tikslūs ir kultūriškai tinkami regionui.

Pavyzdys: pristatote savo CMP naujoje rinkoje su kita kalba. Išbandykite išverstas reklamjuostes ir įsitikinkite, kad jose pateikiama tokia pati informacija kaip ir originalios reklamjuostės.

🔥Patarimas: Sutikimo tvarkyklėje galite pasirinkti iš daugiau nei 30 kalbų, tačiau, žinoma, visada turite galimybę patys pritaikyti tekstą. Štai kodėl prieš pradedant tiesioginę transliaciją rekomenduojame pasinaudoti mūsų sustojimo funkcija! Jūs nenorite, kad kažkas pasimestų vertime.

4. Spontaniški ir skubūs duomenų apsaugos įstatymų pakeitimai

Pristačius naujus privatumo įstatymus ar reglamentus, suskirstymas gali padėti išbandyti CMP pakeitimus, kad užtikrintumėte, jog ir toliau jų laikotės. Tada galite patikrinti, ar atnaujinti mechanizmai atitinka naujų taisyklių reikalavimus.

Pavyzdys: CMP pritaikymas naujai įvestų duomenų apsaugos teisės aktų, pvz., BDAR, CCPA arba TCF, reikalavimams. Atnaujintų sutikimo mechanizmų ir duomenų tvarkymo procesų etapai, siekiant užtikrinti, kad būtų laikomasi reikalavimų prieš pradedant transliuoti.

5. Jei reikia, nustatykite iš naujo

Jei pakeitus tiesioginį CMP kyla netikėtų problemų, etapinė versija leidžia greitai grįžti prie ankstesnės versijos, kol nustatote ir išsprendžiate problemą.

Pavyzdžiui, kai nauja CMP versija bus įdiegta tiesioginėje aplinkoje ir naudotojai praneša apie problemas gavę sutikimą, galite greitai grįžti prie ankstesnės versijos sustojimo režimu ir tirdami problemą.

Kaip įjungti sustojimo funkciją

Norėdami įgalinti sustojimo funkciją sutikimo valdytojo informacijos suvestinėje, tiesiog atlikite toliau nurodytus veiksmus. Visi pagrindinio (nemokamo) plano vartotojai turi atnaujinti į mokamą planą, kad suaktyvintų priedus. Mūsų nemokamų ir mokamų planų apžvalgą rasite čia .

Pagrindinio plano naudotojams:

1 veiksmas: prietaisų skydelyje spustelėkite „Atnaujinti dabar!“ viršutiniame dešiniajame puslapio kampe.

2 veiksmas: spustelėkite norimo paketo mygtuką „Atnaujinti dabar“.

3 veiksmas: Skiltyje Paketas ir priedai pasirinkite sustojimo funkciją.

Naudotojams, turintiems mokamą planą:

Įsitikinkite, kad prietaisų skydelyje įgalintas statymas. Norėdami tai padaryti, vadovaukitės mūsų nuosekliu vadovu čia .

Arba tiesiog eikite į savo prietaisų skydelį> Kita> Suskirstymas ir spustelėkite mygtuką „Įjungti“.

Sustojimo funkcija yra naudingas įrankis visų dydžių įmonėms. Pasinaudokite galimybe išbandyti prieš pradėdami tiesiogiai ir pasiruoškite ateičiai, kai sutikimo valdymas yra strateginis turtas, o ne tik reikalavimas.


daugiau komentarų

Webinar mit Google: Google Consent Mode v2 verstehen und nahtlos integrieren
vaizdo įrašus

Internetinis seminaras su „Google“: Google Consent Mode v2“ supratimas ir sklandus integravimas

Dėl didelės informacijos apie naujų Google Consent Mode v2“ reikalavimų nustatymą ir įgyvendinimą paklausos, consentmanager kartu su „Google“ surengė dar vieną internetinį seminarą šia tema 2024 m. birželio 12 d. Webinaras vyko vokiečių kalba. Ar pasiilgai? Jokiu problemu! Webinaro PDF galite rasti čia ir atsisiųsti . Dennisas Gingele’as iš Google ir Jan Winkler iš consentmanager […]
Nauja

2024-05-05 naujienlaiškis

Nauja „Slack“, „MS Teams“ ir kt Su dabartiniu atnaujinimu sistemoje dabar pasiekiama nauja „Slack“, „MS Teams“, „Zapier“ ir „n8n“ integravimo funkcija. Funkcija patogiai praneša jums Slack, Teams ar bet kuriame kitame įrankyje apie svarbius pakeitimus ir naujienas (pvz., rasta naujų slapukų) jūsų CMP paskyroje. Jums nebereikia aktyviai prisijungti prie CMP, kad patikrintumėte, ar yra naujinimų. […]