Nauja

2024-01-01 naujienlaiškis


Sveiki atvykę į 2024 metus!

Pirmosios 2024 metų dienos jau praėjo. Tikimės, kad naujus metus visi pradėjote sveiki ir laimingi. Jūsų laukia metai su daugybe pokyčių ir naujovių duomenų apsaugos srityje. 2024 m. consentmanager vėl su dideliu entuziazmu atsižvelgs į visus šiuos pakeitimus ir nuolat tobulins consentmanager platformą. Tikimės įdomių 2024-ųjų metų su mumis. Pirmoji nauja mūsų CMP funkcija jau laukia jūsų.


Nauja funkcija: Privatumo politikos generatorius

Su dabartiniu atnaujinimu galite naudotis nauja CMP funkcija: duomenų apsaugos deklaracijų generatoriumi. Generatorius leidžia lengvai sukurti ir valdyti savo privatumo politiką. Jame yra iš anksto paruoštų teksto šablonų ir, be kita ko, duomenų apsaugos tekstuose pateikiama tiekėjo informacija. Teksto šablonai taip pat atitinka tarptautinių teisės aktų reikalavimus. Įsitikinkite savo pranašumais.

Ar esate Agency ar Enterprise paketo naudotojas? Tada naują funkciją rasite tiesiai savo CMP naujoje sąsajoje, esančioje meniu> CMP> Privatumo politika

Visi kiti vartotojai gali lanksčiai pridėti duomenų apsaugos deklaracijų generatorių kaip priedą po meniu> sąskaitą> Priedai:


„Google“ ES naudotojo sutikimo politika: ką įmonės turi žinoti dabar

Naujame straipsnyje apžvelgsime „Google“ ES naudotojo sutikimo politiką ir tai, ką ji reiškia, kad būtų laikomasi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) ir E. privatumo direktyvos Europos ekonominėje erdvėje (EEE) ir Jungtinėje Karalystėje (JK). . Visų pirma paaiškiname, kodėl „Google Ads“ naudotojai turi laikytis gairių, ir pateikiame kontrolinį sąrašą, kuris padės pasirinkti suderinamą CMP įrankį, kad visada būtumėte saugūs. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau: https://www. consentmanager .de/wissen/google-eu-user-consent-policy/


„Google“ sutikimo režimas, 2024 m. versija, skirta „Google Ads“ naudotojams

Naujausiame straipsnyje aptariamas 2 versijos „Google Consent Mode“, kuris yra skirtas būtent „Google Ads“ (anksčiau vadintas „Adwords“) naudotojams, taip pat 2023 m. pabaigoje pristatytas naujas sutikimo režimo 2 versija ir susiję terminai reklamuotojams, nukreipiantiems į Europos galutinius vartotojus. Ekonominėje erdvėje ir Jungtinėje Karalystėje. Artėja 2024 m. kovo mėn. įgyvendinimo terminas. Šiame straipsnyje paaiškiname reguliavimo kontekstą, lemiantį šią skubą, įskaitant Skaitmeninių rinkų įstatymą, pagal kurį pagrindiniai veikėjai, pvz., „Google“, yra „vartų prižiūrėtojai“. Skaitykite mūsų straipsnį dabar ir imkitės iniciatyvos dėl šio pakeitimo kartu su consentmanager , kad užtikrintumėte sklandų perėjimą prie „Google Consent Mode v2“ svetainėse ir programose. Į tinklaraščio straipsnį: https://www. consentmanager .de/wissen/google-consent-mode-v2-fuer-google-ads/


2023 m. galbūt praleidote naujienas apie duomenų apsaugos įstatymus visame pasaulyje

Kai pradedame naujus metus, siūlome jums atnaujinti tarptautinės teisės pokyčius, kurių galbūt praleidote per pastaruosius metus. Jei jūsų įmonė veikia visame pasaulyje ar net tokiose šalyse kaip JAV ar tokiose šalyse kaip Pietų Korėja ar Saudo Arabija, turėtumėte neatsilikti nuo naujausių duomenų apsaugos naujinių ir užtikrinti, kad jūsų svetainė ar programa atitiktų reikalavimus.

Jutos vartotojų privatumo įstatymas (UCPA) įsigalioja 2023 m. gruodžio mėn

Jutos vartotojų privatumo įstatymas (UCPA) buvo priimtas 2022 m., bet įsigaliojo tik 2023 m. gruodžio mėn. Panašiai kaip ir kiti privatumo įstatymai Jungtinėse Valstijose, jame nustatomi svarbūs įstatymai, skirti apsaugoti gyventojų asmeninę informaciją. Pagrindiniai punktai: UCPA suteikia vartotojams tam tikras teises, susijusias su jų asmenine informacija. Šios teisės apima prieigą prie asmens duomenų ir jų ištrynimą, prieštaravimą tam tikrai duomenų rinkimo ir naudojimo praktikai bei jūsų duomenų kopijos gavimą tinkamu formatu.

Oregono vartotojų privatumo įstatymas įsigalioja 2024 m. liepos 1 d

Oregono vartotojų duomenų privatumo įstatymas (OCDPA), pasirašytas 2023 m. liepos mėn., įsigalios 2024 m. liepos 1 d. Kai kurie pagrindiniai dalykai: OCDPA suteikia vartotojams teisę pasiekti, taisyti, ištrinti ir gauti savo asmeninės informacijos kopiją. Be to, atsisakymo mechanizmai turi būti patogūs vartotojams ir naudoti pirmenybės signalą iki 2026 m. sausio 1 d. Duomenų tvarkytojai taip pat turi imtis priemonių užtikrinti, kad „neidentifikuotų“ (anoniminių) duomenų nebūtų galima susieti su asmenimis.

2023 m. rugsėjo mėn. Pietų Korėjos pakeisto PIPA atnaujinimas

Pietų Korėjos Asmens informacijos apsaugos komisija (PIPC) paskelbė apie Asmens informacijos apsaugos įstatymo (PIPA) pataisų priėmimą 2023 m. rugsėjį. Pakeitimai apima išplėstinius reikalavimus, kurių turi laikytis įmonės perkeldamos asmens duomenis į užsienį, taip pat PIPC įgaliojimai pristabdyti siuntimus į užsienį, jei mano, kad tai būtina tam tikrose situacijose. Kitas svarbus pokytis – patobulinta vaikų asmens duomenų apsauga. Duomenų valdytojas turi numatyti vaiko iki 14 metų teisėto globėjo ar atstovo patikrinimo tvarką. Šis atstovas turėtų turėti galimybę duoti sutikimą arba nesutikti, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi vaiko vardu.

Saudo Arabijos PDPL įsigaliojo 2023 m. rugsėjo mėn

Saudo Arabijos asmens duomenų apsaugos įstatymas (PDPL) įsigaliojo 2023 m. rugsėjo 14 d. Šiame duomenų apsaugos įstatyme taip pat pabrėžiama aiškaus duomenų subjektų sutikimo svarba, ypač kai tvarkomi jautrūs duomenys arba tiesioginės rinkodaros tikslais. PDPL taip pat reikalauja, kad organizacijos tam tikrose situacijose, pavyzdžiui, naudojant naujas technologijas, atliktų poveikio duomenų apsaugai vertinimą. Svarbus reikalavimas kai kurioms organizacijoms ir pramonės šakoms, kurioms taikomas PDPL, yra griežtesnių priemonių taikymas tvarkant sveikatos ir kredito duomenis.


Daugiau pataisymų ir koregavimų sausio mėn

Sausio mėnesį, be kita ko, buvo atlikti šie koregavimai ir ištaisytos klaidos:
Buvo atlikta įvairių optimizacijų, ypač vartotojų patirties srityje. Tai, be kita ko, apima tiekėjų sąrašo, slapukų ir atsiskaitymo sąrašo, taip pat vartotojų ir vartotojų grupių patobulinimus. Be to, atsirado galimybė rūšiuoti įvairias lenteles ir įkelti/atsisiųsti vertimo tekstus.
Daugiau naujovių ir optimizacijų rasite visame leidimų žurnale:

Išleidimo žurnalas

 • Naujiena: privatumo politikos generatoriaus integravimas
 • Pridėkite numatytojo tikslo aprašą
 • Tikslų puslapio UX patobulinimai
 • Pardavėjų sąrašo UX patobulinimai
 • Slapukų sąrašo UX tobulinimas
 • Paskyros UX patobulinimai
 • Sąskaitų faktūrų sąrašo UX patobulinimai
 • Vartotojai / vartotojų grupės UX patobulinimai
 • Saugumo UX patobulinimai
 • CMP Modal UX patobulinimai
 • Modalinio UX dizaino patobulinimai
 • Optimizavimo ataskaita UX patobulinimai
 • Leisti rūšiuoti lenteles
 • Pridėkite grupės filtrą prie dizaino modalo
 • Išskleidžiamojo meniu paieška pagrindiniame elemente
 • Ištrynus puslapių skaičius neatnaujintas
 • Leisti atsisiųsti / įkelti, jei vertimo tekstai
 • Pataisykite rizikos patikrinimą, jei nėra tikslo
 • Naujame dizaine trūksta publikavimo teisių
 • Integravimo instrukcijos UX patobulinimai

daugiau komentarų

Webinar Google Consent Mode v2
Nauja, vaizdo įrašus

Internetinis seminaras: „Google“ sutikimo režimas, v2

Internetinis seminaras „Google Consent Mode v2“ įvyko 2024 m. vasario 27 d. Webinaro PDF galite rasti čia ir atsisiųsti . Buvo diskutuojama šiomis temomis: apžvalga Visi kalba apie „Google Consent Mode v2“. Nuo 2024 m. kovo mėnesio „Google“ reikalaus, kad visose svetainėse ir programose būtų naudojamas 2 versijos „Google Consent Mode“. Tam svarbu turėti „Google“ […]
Digital Services Act
Teisingai

Ar Skaitmeninių paslaugų įstatymas (DSA) taip pat taikomas jūsų įmonei? Internetinės platformos turi papildomų įsipareigojimų

Skaitmeninių paslaugų įstatymas nustato papildomus skaidrumo reikalavimus internetinėms platformoms. Internetinės platformos apibrėžimas pagal DSA gali būti taikomas jūsų verslui. Dėl to jums gali tekti laikytis papildomų DSA skaidrumo reikalavimų. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ar jūsų verslas patenka į šią kategoriją ir kokių veiksmų galite imtis, kad atitiktumėte reikalavimus. Koks yra Skaitmeninių paslaugų įstatymo tikslas? Skaitmeninių […]