Nauja

2023-12-12 naujienlaiškis


Viso gero, trečiosios šalies slapukai: taip keičiasi internetinis stebėjimas

Atgalinis skaičiavimas įjungtas: pasiruoškite palaipsniui atsisakyti trečiųjų šalių slapukų. Eros pabaiga! „Google Chrome“, paskutinė iš pagrindinių naršyklių, iki 2024 m. pabaigos atsisveikins su trečiųjų šalių slapukais. Pokyčiai prasidės pirmąjį 2024 m. ketvirtį. Ką tai reiškia rinkodaros specialistams, reklamuotojams ir leidėjams, tokiems kaip jūs? Mūsų naujausiame straipsnyje išsamiai aprašomas poveikis, paaiškinama laiko juosta ir pateikiama pagrindinės ateities įžvalgos.
Aptariame galimus scenarijus ir tai, kaip šis perėjimas galėtų pakeisti reklamos modelius ir rinkodaros veiklą, įskaitant tai, kaip pasirengti trečiųjų šalių slapukų nutraukimui.

Į tinklaraščio straipsnį: https://www. consentmanager .de/wissen/abschaffen-third-party-cookies/


„Google“ sutikimo režimas, v2: taip paprasta

2024 m. pradžioje artėja „Google“ kovo mėn. terminas, iki kurio tam tikrose svetainėse ir programose turi būti įdiegtas 2 sutikimo režimas. Remiantis oficialiu „Google“ pranešimu, visos platformos, skirtos naudotojams EEE ir JK, turi integruoti „Google Consent Mode v2“.

Straipsnyje apie „Google Consent Mode v2“ parodyta, kaip galite tai įgyvendinti naudodami „Google“ sertifikuotą sutikimo valdymo platformą consentmanager . Šiame vadove paaiškinsime, kaip integruoti „Google Consent Mode v2“, kur galite jį rasti informacijos suvestinėje, ir apžvelgsime „Google“ Basic ir išplėstinius diegimo metodus. Jei jums trūksta laiko arba norite pradėti diegimo procesą, naudokite šį straipsnį kaip pirmąją stotelę. Norėdami pradėti, spustelėkite čia: https://www. consentmanager .de/wissen/how-to-implement-the-google-consent-mode-v2/


CMP ataskaitos dabar dar aiškesnės

Ar jau pastebėjote? Su dabartiniu atnaujinimu pasikeitė mūsų CMP prietaisų skydelis (klientams, kurie naudojasi nauja sąsaja – ar vis dar turite senąją? Tada perjunkite į naują sąsają apačioje kairėje po naršymo juosta!). Kad galėtumėte dar greičiau peržiūrėti atitinkamą statistiką, dabar apžvalgos ataskaitą galite rasti tiesiai savo prietaisų skydelyje. Taip pat optimizuotas CMP ataskaitos naudojimas – dabar ją pirmiausia rasite ataskaitų naršymo juostoje. Išbandykite dabar.


Galutinis terminas 2024 m. sausio 16 d.: ar esate pasirengę naujiems „Google“ reikalavimams?

Ar kaip įmonė naudojate vieną iš „Google“ produktų, pvz., „Google AdSense“, „Google Ad Manager“ ar „AdMob“ EEE ir JK? Tuomet 2024 m. sausio 16 d. turėtumėte pažymėti raudonai savo kalendoriuje. Nuo šios dienos „Google“ reikalauja naudoti „Google“ sertifikuotą IAB TCF CMP. Jei jau naudojate consentmanager CMP, galite lengviau atsikvėpti, nes consentmanager CMP jau yra vienas iš „Google“ sertifikuotų CMP. Jei ne, turėtumėte veikti greitai. Mūsų ekspertai mielai patars – tiesiog susitarkite dėl susitikimo adresu:
https://www.consentmanager.de/bookacall/

Jei norite sužinoti daugiau apie naujus CMP sertifikavimo reikalavimus ir naujus IAB TCF standartus, skaitykite mūsų tinklaraščio straipsnius:
https://www.consentmanager.de/wissen/neues/google-cmp-consentmanager/
https://www.consentmanager.de/wissen/allgemein/iab-tcf-2-2-alle-fakten-zeitleist-wie-man-es-jetzt-benutzt/


Praleidote internetinį seminarą? Vaizdo įrašas „Trečiųjų šalių slapukų atšaukimas: ką dabar daryti?

Antradienį, gruodžio 5 d., kartu su mūsų partneriu refinery89.com vyko internetinis seminaras „Trečiųjų šalių slapukų atšaukimas: tai ką dabar daryti?“. Jan Winkler (generalinis direktorius consentmanager ) pabrėžė leidėjų verslo iššūkius, kylančius dėl trečiųjų šalių slapukų panaikinimo ir kaip pirmosios šalies slapukus galima naudoti kaip alternatyvą. Tai tik keli punktai iš internetinio seminaro.
Sužinokite daugiau dabar ir žiūrėkite internetinio seminaro vaizdo įrašą: https://www.youtube.com/watch?v=t6OTW7sRPYM


Ribotas prieinamumas tarp Kalėdų ir Naujųjų metų

Norime atkreipti dėmesį, kad tarp Kalėdų ir Naujųjų metų esame pasiekiami tik ribotai. Tačiau mes stengsimės kuo greičiau apdoroti jūsų užklausas. Supraskite, jei yra vėlavimų.

Tai buvo 2023-ieji – įdomūs metai artėja į pabaigą!

Metai eina į pabaigą ir dar kartą apžvelgiame įvykius. Duomenų apsaugos srityje įvestas naujas teisinis reglamentavimas, į kurį atsižvelgėme toliau plėtodami sutikimų valdymo platformą. OMR ir DMEXCO stende galėjome sutikti daug pažįstamų ir naujų veidų. Buvo sudarytos naujos, įdomios partnerystės.

Taip pat šiais metais dėkojame mūsų ištikimiems klientams, partneriams ir susidomėjusiems skaitytojams.
Linkime visiems linksmų Kalėdų ir ateinančių Naujųjų metų sveiki bei kupini energijos! consentmanager komanda 2024 m. vėl bus pasiruošusi su dideliu entuziazmu.

Linksmų Kalėdų!
Jūsų consentmanager komanda

Tolesnis optimizavimas ir koregavimas gruodžio mėn

Gruodžio mėnesį, be kita ko, buvo atlikti šie koregavimai ir ištaisytos klaidos:
Svarbus pakeitimas yra pritaikymas prie naujojo „Google Advanced Consent Mode“ v2. Čia buvo pridėtas ATP AC2 formatas.
CMP dabar taip pat turite galimybę pakeisti savo vartotojo vardą paskyros informacijoje. Anksčiau tai nebuvo įmanoma naudojant naują vartotojo sąsają. Po atnaujinimo pagaliau galima rūšiuoti daugumą lentelių. Prie numatytųjų temų šablonų buvo pridėta daugiau naujų slapukų reklamjuosčių dizaino.

Daugiau naujovių ir optimizacijų rasite visame leidimų žurnale:

Išleidimo žurnalas

 • Pridėti „Google“ papildomo sutikimo v2 palaikymą (AC2 formatas, skirtas ATP)
 • CSS pabraukimo tekstas sulygiuotas
 • Parinkčių piktogramos nustatymas
 • Išskleidžiamojo meniu paieška pagrindiniame elemente
 • Trūksta krūvos pasiūlymo
 • Pridėkite rizikos patikrinimą be tikslo aprašymo
 • GTM šablono atnaujinimas, skirtas 2.0 sutikimo režimui
 • Atnaujinkite atitikties apžvalgos ataskaitą
 • Dizaino kopija: susietų tekstų kopijavimo problema
 • Leisti rūšiuoti lenteles
 • Pridėti parinktį automatiškai įtraukti naujus GVL tiekėjus į pardavėjų sąrašą
 • „Contentpass“: perjunkite į asinchroninę logiką
 • Karuselė: slinkite ant išskleidimo
 • Išjunkite tiekėjų teisinio pagrindo tekstą
 • Padarykite „Wizard“ programą draugišką
 • Išsami paskyros informacija: pakeiskite vartotojo vardą
 • IAB Stacks išjungimas, jei nenaudojamas TCF
 • Sujunkite apžvalgos ataskaitą su prietaisų skydeliu
 • CMP ataskaita UX patobulinimai
 • Pagerinkite pasirinktų laukų UX
 • Slėpti išplėtimo piktogramą, jei nėra turinio
 • Pataisytos kalbos įvesties aukštis skiriasi
 • Leisti atsisiųsti / įkelti, jei vertimo tekstai
 • Integravimo instrukcijos UX patobulinimai
 • Atskiri mygtukų ir nuorodų skyreliai
 • Leisti nustatyti antrojo sluoksnio mygtukų piktogramas
 • Modalinio UX dizaino patobulinimai
 • CMP Modal UX patobulinimai
 • Pridėti naujų numatytųjų dizainų

daugiau komentarų

Newsletter consentmanager Juni
Nauja

2024-06-06 naujienlaiškis

Naujas priedas: privatumui palanki svetainių analizė Su birželio mėn. atnaujinimu jūsų paskyroje pasiekiamas naujas priedas „Svetainių analizė“. Čia sujungiame du komponentus, kurie mums ypač gerai sekasi: tikrą duomenų apsaugą ir puikias ataskaitas. Mūsų naujos privatumui palankios svetainės analizės pranašumas visų pirma yra duomenų apsauga ir sistemos paprastumas: Naudodami privatumui palankią svetainių analizę, norėtume pasiūlyti paprastą […]
Dutch DPA releases Guidelines on Cookie Banners
Nauja

Nyderlandų DSB: slapukų reklamjuosčių ir dažnesnių patikrinimų vadovas

Nyderlandų duomenų apsaugos institucija (Autoriteit Persoonsgegevens, AP) paskelbė naują vadovą , kuriame aprašoma geriausia slapukų reklamjuosčių kūrimo praktika ir ko vengti norint išvengti galimų baudų. Kaip skelbta 2024 m. vasario mėn. , Duomenų apsaugos institucija įdiegs daugiau kontrolės priemonių , siekdama užtikrinti, kad svetainės teisėtai gautų sutikimą sekti slapukus ir kitą stebėjimo programinę įrangą. Kriterijai […]