Nauja

2022-06-06 naujienlaiškis


Dizaino redaktorius dabar su patobulintu naudojimu

Mūsų dizaino redaktorius aprūpintas naujomis funkcijomis. Vartotojai dabar turi galimybę tinkinti tekstą ir vertimus tiesiai slapukų reklamjuostėje: tiesiog dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite antraštę, tekstą ar bet kurį kitą elementą ir redaktorius ne tik parodys spalvų, tarpų ir pan. nustatymus, bet dabar tai leidžia ir tiesiogiai. Tekstų redagavimas visomis kalbomis. Tai labai supaprastina naudojimą ir sutaupo laiko. Rezultatu galima grožėtis tiesiogiai. Vargu ar tai gali būti patogiau vartotojui.

CNIL: DUK apie „Google Analytics“ naudojimą

Lieka klausimas, ar „Google Analytics“ galima naudoti duomenų apsaugos požiūriu, ar ne. Konkrečiai, tai yra skirta duomenų perdavimui į JAV, o tai kelia didelį susirūpinimą. Šiame kontekste 2022 m. birželio 7 d. CNIL (Prancūzijos nacionalinė duomenų apsaugos institucija) paskelbė DUK apie „Google Analytics“ naudojimą. CNIL laikosi nuomonės, kad duomenų perdavimas yra neteisėtas ir todėl „Google Analytics“ iš esmės negali būti naudojama laikantis BDAR .

DUK kilo dėl šių metų vasario mėn. CNIL paskelbto oficialaus pranešimo, kai CNIL paprašė prancūzų svetainės operatoriaus laikytis BDAR ir, jei reikia, nebenaudoti „Google Analytics“. Pateikiame trumpą DUK ištrauką. :

  • Standartinės sutarties sąlygos: nors „Google“ ėmėsi papildomų techninių, teisinių ir organizacinių priemonių asmens duomenims apsaugoti, CNIL teigimu, jos neužtikrina pakankamos apsaugos nuo informacijos užklausų iš užsienio institucijų.
  • Anoniminių duomenų perdavimas: „Google“ negali apdoroti asmens duomenų anoniminiu būdu. Siūlomos tik pseudonimizacijos priemonės.
  • Duomenų šifravimas: tam tikromis sąlygomis šifravimas gali pasiūlyti papildomą apsaugą. Tačiau tai daroma prielaida, kad „Google“ pati duomenų nešifruoja, kaip šiuo metu. Reikiamas šifravimas turi būti duomenų eksportuotojo pusėje.

Šie ir kiti DUK punktai verčia CNIL teigti, kad „Google Analytics“ naudojimas yra neteisėtas dėl galimo duomenų perdavimo į JAV. Tačiau galiausiai CNIL Prancūzijoje neturi daryti kitokios išvados, nei numato bendroji teisinė situacija. Visą straipsnį skaitykite čia:
https://www.cnil.fr/fr/cookies-et-autres-traceurs/regles/questions-reponses-sur-les-mises-en-demeure-de-la-cnil-concernant-lutilisation-de-google-analytics

MES SAMDOME

Consentmanager plečia savo komandą! Ieškome įsipareigojusių darbuotojų, norinčių ir toliau augti kartu su mumis. Įdomios užduotys ir labai motyvuotas bei draugiškas kolektyvas laukia naujų kolegų.

Mūsų dabartinės pareigos:

Jei kas nors ką nors pažįsta… prašome paskleisti žinią!

Dėmesio – nepraleiskite! Naujas internetinis seminaras birželio mėn

Kartu su partneriu funnel.de organizuojame internetinį seminarą:
„Perjunkite į Google Analytics 4 be streso“
Be informacijos ir patarimų, kaip paprastai ir praktiškai įgyvendinti, taip pat pabrėžiami duomenų apsaugos aspektai, susiję su Google Analytics 4.
Kada? 2022 m. birželio 24 d. | 11:00 – 12:00 (Zoom susitikimas)
Kalba: vokiečių Registruokis dabar: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZIpdeuorzouEtPERFJZtmYBEGkxCbs9Hfk5

Susipažinkite su mumis TactixX 2022 Miunchene!

Šių metų „TactixX“ vyks Miunchene 2022 m. liepos 12 d. TactixX, didžiausioje DACH konferencijoje, skirtoje filialų rinkodarai ir vaizdo reklamai, pramonės atstovai susitinka, kad aptartų dabartines tendencijas ir iššūkius. Žinoma, čia neturėtų trūkti sutikimo valdymo temos.

Mes irgi ten!
Pasinaudokite galimybe susitikti su mumis asmeniškai TactixX.
Rezervuokite laiką dabar: https://www.consentmanager.de/bookacall/goetz/
Data: 2022 m. liepos 12 d
Laikas: nuo 09:00 iki 19:00
Vieta: Hilton Munich Airport | Terminalstrasse Mitte 20 | 85356 Miunchenas

Ieškomi beta versijos bandytojai

Greitai laikas! Mūsų CMP netrukus pasirodys nauju pavidalu. Ypatingą dėmesį skyrėme geresnėms vartotojo instrukcijoms ir dizaino ypatybėms.
Norėtume pakviesti jus būti vienu iš pirmųjų vartotojų, kurie įgyvendino mūsų optimizuotą CMP dizainą.
Ar mes sukėlėme jūsų susidomėjimą? Tada atsiųskite mums el. laišką, kurio temos eilutėje yra raktinis žodis „Beta testeris“, adresu mail@consentmanager.net.

Nauji optimizavimai ir koregavimai

Birželio mėn. buvo atlikti nedideli patobulinimai arba ištaisytos klaidos. Tai apima kitas vidinių tekstų vertimo funkcijas. Be to, buvo pakoreguoti tikrinimo programa, kuri dabar pirmosios šalies domenus rodo kaip „pirmoji šalis“, o ne kaip „nežinomas teikėjas“. Kaip visada, buvo ir daug kitų smulkių naujovių bei pokyčių.


daugiau komentarų

Webinar mit Google: Google Consent Mode v2 verstehen und nahtlos integrieren
vaizdo įrašus

Internetinis seminaras su „Google“: Google Consent Mode v2“ supratimas ir sklandus integravimas

Dėl didelės informacijos apie naujų Google Consent Mode v2“ reikalavimų nustatymą ir įgyvendinimą paklausos, consentmanager kartu su „Google“ surengė dar vieną internetinį seminarą šia tema 2024 m. birželio 12 d. Webinaras vyko vokiečių kalba. Ar pasiilgai? Jokiu problemu! Webinaro PDF galite rasti čia ir atsisiųsti . Dennisas Gingele’as iš Google ir Jan Winkler iš consentmanager […]
Nauja

2024-05-05 naujienlaiškis

Nauja „Slack“, „MS Teams“ ir kt Su dabartiniu atnaujinimu sistemoje dabar pasiekiama nauja „Slack“, „MS Teams“, „Zapier“ ir „n8n“ integravimo funkcija. Funkcija patogiai praneša jums Slack, Teams ar bet kuriame kitame įrankyje apie svarbius pakeitimus ir naujienas (pvz., rasta naujų slapukų) jūsų CMP paskyroje. Jums nebereikia aktyviai prisijungti prie CMP, kad patikrintumėte, ar yra naujinimų. […]