Nauja

2022-05-05 naujienlaiškis


sutikimo valdytojas dabar su Welect integracija

Sutikimo valdytojas dabar pateikia Welect integraciją. Panašiai kaip ir PUR modelyje (priimti arba užsiregistruoti), vartotojai turi galimybę pasirinkti apsilankymą svetainėje, įskaitant stebėjimą ir reklamas, arba apsilankymą svetainėje be suasmenintų skelbimų. Tačiau pastarajam reikia vieną kartą peržiūrėti pasirinktą reklaminį vaizdo įrašą. Tai suteikia leidėjams daugiau galimybių skatinti pajamų gavimą iš savo turinio.
Šią integraciją galima patogiai ir individualiai konfigūruoti ir valdyti naudojant sutikimo tvarkyklę CMP užpakalinėje programoje. Vienintelis reikalavimas tam yra „Welect“ ir svetainės operatoriaus sutartis. Suaktyvinimas sutikimo tvarkyklėje vyksta naudojant konkretų Welect kliento ID.

ATNAUJINIMAS: IAB TCF neteisėtas?

Šia tema jau pranešėme 2022-02-02 naujienlaiškyje. Belgijos duomenų apsaugos institucija APD nustatė, kad IAB skaidrumo ir sutikimo sistema ir IAB Europe, kaip standarto administracinė institucija, neatitinka įvairių BDAR punktų, ir paprašė IAB Europe pateikti konkretų veiksmų planą su atitinkamais siūlomais pakeitimais.
Gegužės mėn. bus pateikta naujiena. Po to, kai IAB Europe anksčiau prašė sustabdyti procedūrą, dabar šis prašymas buvo atšauktas, nes APD patvirtino reikiamo veiksmų plano nagrinėjimo grafiką. Joks sprendimas nebus priimtas iki 2022 m. rugsėjo mėn. Tai taip pat taikoma bet kokiems Belgijos rinkos teismo sprendimams.
Visą straipsnį skaitykite čia: https://www.consentmanager.de/wissen/iab-tcf-illegal-alle-fakten-hier-im-faq/

Nauji DUK apie slapukus ir LfDI Baden-Württemberg stebėjimą

LfDI Baden-Württemberg neseniai paskelbė tinklalapių operatorių ir išmaniųjų telefonų programų gamintojų DUK apie slapukus ir stebėjimą peržiūrą. DUK siūlo gerą pagalbą ir kontrolinį sąrašą, kaip sukurti ir įdiegti slapukų reklamjuostę. Mūsų sutikimo valdytojas suteikia jums tinkamo techninio ir su turiniu susijusio įgyvendinimo platformą.
Be kita ko, DUK atsakoma į šiuos klausimus:

  • Rekomendacijos ir dažniausiai pasitaikančių klaidų pavyzdžiai, pvz., neteisingos antraštės, informacijos reikalavimai ir sutikimo reikalavimai
  • Naudojimosi analizės paslaugomis aspektai: kas leidžiama – kas ne?
  • Trečiųjų šalių įrankių, tokių kaip Twitter, YouTube, OpenStreetmap, rekomendacijų pavyzdžiai
  • ir daug kitų klausimų bei informacijos

Ištraukas taip pat galite rasti mūsų paskutiniame internetiniame seminare „Naujausi duomenų apsaugos gairės iš DAI visoje Europoje“: https://www.consentmanager.net/knowledge/videos/video-latest-legal-updates-from-dpas- akras – Europa/

Ieškomi beta versijos bandytojai

Greitai laikas! Mūsų CMP netrukus pasirodys nauju pavidalu. Ypatingą dėmesį skyrėme geresnėms vartotojo instrukcijoms ir dizaino ypatybėms.
Norėtume pakviesti jus būti vienu iš pirmųjų vartotojų, kurie įgyvendino mūsų optimizuotą CMP dizainą.
Ar mes sukėlėme jūsų susidomėjimą? Tada atsiųskite mums el. laišką, kurio temos eilutėje yra raktinis žodis „Beta testeris“, adresu mail@consentmanager.net.

Apžvalga: praleidote internetinį seminarą?!

Ar praleidote mūsų paskutinį internetinį seminarą „Naujausi teisiniai atnaujinimai iš duomenų apsaugos institucijų visoje Europoje“? Jokių problemų, mes įrašėme jums internetinį seminarą. Sužinokite daugiau apie naujausius pokyčius duomenų apsaugos srityje, pavyzdžiui:

  • DUK apie slapukus ir sekimą – TTDSG / DPA Baden-Württemberg
  • Slapukų politika – DVI / Latvija
  • Google Analytics – DSB / Austrija
  • Gairės ir analizė – CNIL / Prancūzija
    ir daug daugiau

Štai vaizdo įrašas – smagu žiūrėti:
https://www.consentmanager.net/knowledge/videos/video-latest-legal-updates-from-dpas-acress-europe/

Susipažinkite su mumis TactixX 2022 Miunchene!

Šių metų „TactixX“ vyks Miunchene 2022 m. liepos 12 d. TactixX, didžiausioje DACH konferencijoje, skirtoje filialų rinkodarai ir vaizdo reklamai, pramonės atstovai susitinka, kad aptartų dabartines tendencijas ir iššūkius. Žinoma, čia neturėtų trūkti sutikimo valdymo temos.
Mes irgi ten!
Pasinaudokite galimybe susitikti su mumis asmeniškai TactixX.
Rezervuokite laiką dabar: https://www.consentmanager.de/bookacall/goetz/
Data: 2022 m. liepos 12 d
Laikas: nuo 09:00 iki 19:00
Vieta: Hilton Munich Airport | Terminalstrasse Mitte 20 | 85356 Miunchenas

Jūsų svajonių internetinis seminaras – ieškoma idėjų!

Ateityje norėtume ir toliau pritaikyti internetinių seminarų turinį pagal vartotojų poreikius.
Tam mums reikia jūsų indėlio! Ar turite norimų temų? Tada atsiųskite juos adresu info@consentmanager.net su temos eilute „Webinar request“.
Jūsų idėjas įtrauksime į savo temų pasirinkimą.

Nauji optimizavimai ir koregavimai

Gegužės mėn. atnaujinimas apima SPA vieno puslapio programos optimizavimą CMP. Patobulintas suderinamumas ir procesų automatizavimas užtikrina geresnį dinamiškai įkeliamo turinio aptikimą ir saugesnį blokavimą.
Be to, buvo atlikti kai kurie slapukų tikrinimo programos, tiekėjų sąrašo spausdinimo režimo ir atgalinės nuorodos kūrimo parinkčių pakeitimai.


daugiau komentarų

New regulations US 2024
Teisingai

Nauji JAV privatumo įstatymai įsigalios 2024 m.: atnaujinkite JAV taikomus privatumo nustatymus

Jungtinėse Valstijose nauji duomenų apsaugos įstatymai įsigalios antroje 2024 m. pusėje – Floridoje, Teksase, Oregone ir Montanoje . Įmonės, veikiančios šiose valstijose arba turinčios klientų šiose valstijose, turi peržiūrėti savo duomenų apsaugos praktiką, kad užtikrintų, jog laikomasi naujų duomenų apsaugos įstatymų. Kad šis procesas būtų jums lengvesnis, šiame straipsnyje pirmiausia paaiškinsime, kur jūsų prietaisų skydelyje […]
Generolas, Nauja

consentmanager Tool Spotlight“: integravimo parinktys CMP prietaisų skydelyje

Šio mėnesio „Tool Spotlight“ programoje atidžiau pažvelgsime į integravimo funkcijas , kurias rasite consentmanager CMP informacijos suvestinėje. Tai yra ilgo kūrimo darbo tarp consentmanager ir atitinkamų įrankių rezultatas, o tai reiškia, kad galime pasiūlyti savo vartotojams galimybę suaktyvinti integraciją paprastu spustelėjimu tiesiai savo CMP prietaisų skydelyje. Naujausios parinktys apima 2 versijos Google Consent Mode integravimą, […]