Nauja

2022-04-04 naujienlaiškis


Nauja atitikties ataskaita ir patobulinti tikrinimo programos rezultatai

Šį mėnesį galite tikėtis naujos ir patobulintos atitikties ataskaitos savo „Consentmanager“ prisijungime. Dabar ataskaita suskirstyta į rizikos ataskaitą ir slapukų tikrinimo programą.

Naujoji rizikos ataskaita buvo parengta, be kita ko, atsižvelgiant į oficialius CNIL, AEPD reikalavimus arba atnaujintas LfDI Baden-Württemberg gaires. Rizikos ataskaitoje aiškiai parodytos atitinkamos konstrukcijos ir CMP nustatymų trūkumai.

Kiekvienas parametras pateikiamas vizualiai, atsižvelgiant į rizikos sunkumą. Taigi ataskaita leidžia dar greičiau nustatyti ir pašalinti savo silpnąsias vietas, kad trumpuoju laikotarpiu būtų sumažinta teisinė rizika.

Kita vertus, slapukų tikrinimo programa patikrina, ar pačioje svetainėje nėra spragų. Prie šio taip pat pridėjome dar kelis testus. Be to, patobulinome tikrinimo programos ataskaitų įkėlimo greitį ir detalumo lygį. Tuo ypač džiaugsis įmonės, valdančios kelis CMP.
Apskritai, atitikties ataskaita dabar atitinka kitus teisinius reikalavimus, be patobulintų funkcinių aspektų.

Nepraleisk! Naujas internetinis seminaras gegužės mėn

Nepraleiskite mūsų kito internetinio seminaro:

„Teisiniai pokyčiai duomenų apsaugos srityje: ar vis dar galiu naudoti „Google Analytics & Co“?

Kada? 2022 m. gegužės 10 d., 14 val
Kalba: Anglų
Registruokitės dabar : https://www. consentmanager .net/knowledge/news/webinar-2022-05-10/

Kokios dar temos jus domina?

Norėtume toliau derinti savo internetinių seminarų turinį prie mūsų vartotojų poreikių.
Tam mums reikia jūsų indėlio! Ar turite temų, kurias norėtumėte pamatyti? Tada atsiųskite jį adresu: info@ consentmanager .net su tema „Webinar request“.
Jūsų idėjas įtrauksime į savo temų pasirinkimą.

Kitos naujovės ir pokyčiai

Paskutiniame atnaujinime taip pat yra papildomų koregavimų ir naujų funkcijų. Be kita ko, dabar yra slapukų laukiančiųjų sąrašas, iš kurio galima leisti atskirus slapukus. Be to, buvo pakoreguoti standartiniai tekstai ir optimizuotas kalbos nustatymų tvarkymas.


daugiau komentarų

Webinar mit Google: Google Consent Mode v2 verstehen und nahtlos integrieren
vaizdo įrašus

Internetinis seminaras su „Google“: Google Consent Mode v2“ supratimas ir sklandus integravimas

Dėl didelės informacijos apie naujų Google Consent Mode v2“ reikalavimų nustatymą ir įgyvendinimą paklausos, consentmanager kartu su „Google“ surengė dar vieną internetinį seminarą šia tema 2024 m. birželio 12 d. Webinaras vyko vokiečių kalba. Ar pasiilgai? Jokiu problemu! Webinaro PDF galite rasti čia ir atsisiųsti . Dennisas Gingele’as iš Google ir Jan Winkler iš consentmanager […]
Nauja

2024-05-05 naujienlaiškis

Nauja „Slack“, „MS Teams“ ir kt Su dabartiniu atnaujinimu sistemoje dabar pasiekiama nauja „Slack“, „MS Teams“, „Zapier“ ir „n8n“ integravimo funkcija. Funkcija patogiai praneša jums Slack, Teams ar bet kuriame kitame įrankyje apie svarbius pakeitimus ir naujienas (pvz., rasta naujų slapukų) jūsų CMP paskyroje. Jums nebereikia aktyviai prisijungti prie CMP, kad patikrintumėte, ar yra naujinimų. […]