Nauja

2022-04-04 naujienlaiškis


Nauja atitikties ataskaita ir patobulinti tikrinimo programos rezultatai

Šį mėnesį galite tikėtis naujos ir patobulintos atitikties ataskaitos savo „Consentmanager“ prisijungime. Dabar ataskaita suskirstyta į rizikos ataskaitą ir slapukų tikrinimo programą.

Naujoji rizikos ataskaita buvo parengta, be kita ko, atsižvelgiant į oficialius CNIL, AEPD reikalavimus arba atnaujintas LfDI Baden-Württemberg gaires. Rizikos ataskaitoje aiškiai parodytos atitinkamos konstrukcijos ir CMP nustatymų trūkumai.

Kiekvienas parametras pateikiamas vizualiai, atsižvelgiant į rizikos sunkumą. Taigi ataskaita leidžia dar greičiau nustatyti ir pašalinti savo silpnąsias vietas, kad trumpuoju laikotarpiu būtų sumažinta teisinė rizika.

Kita vertus, slapukų tikrinimo programa patikrina, ar pačioje svetainėje nėra spragų. Prie šio taip pat pridėjome dar kelis testus. Be to, patobulinome tikrinimo programos ataskaitų įkėlimo greitį ir detalumo lygį. Tuo ypač džiaugsis įmonės, valdančios kelis CMP.
Apskritai, atitikties ataskaita dabar atitinka kitus teisinius reikalavimus, be patobulintų funkcinių aspektų.

Nepraleisk! Naujas internetinis seminaras gegužės mėn

Nepraleiskite mūsų kito internetinio seminaro:

„Teisiniai pokyčiai duomenų apsaugos srityje: ar vis dar galiu naudoti „Google Analytics & Co“?

Kada? 2022 m. gegužės 10 d., 14 val
Kalba: Anglų
Registruokitės dabar : https://www.consentmanager.net/knowledge/news/webinar-2022-05-10/

Kokios dar temos jus domina?

Norėtume toliau derinti savo internetinių seminarų turinį prie mūsų vartotojų poreikių.
Tam mums reikia jūsų indėlio! Ar turite temų, kurias norėtumėte pamatyti? Tada atsiųskite jį adresu: info@consentmanager.net su tema „Webinar request“.
Jūsų idėjas įtrauksime į savo temų pasirinkimą.

Kitos naujovės ir pokyčiai

Paskutiniame atnaujinime taip pat yra papildomų koregavimų ir naujų funkcijų. Be kita ko, dabar yra slapukų laukiančiųjų sąrašas, iš kurio galima leisti atskirus slapukus. Be to, buvo pakoreguoti standartiniai tekstai ir optimizuotas kalbos nustatymų tvarkymas.


daugiau komentarų

Webinar Google Consent Mode v2
Nauja, vaizdo įrašus

Internetinis seminaras: „Google“ sutikimo režimas, v2

Internetinis seminaras „Google Consent Mode v2“ įvyko 2024 m. vasario 27 d. Webinaro PDF galite rasti čia ir atsisiųsti . Buvo diskutuojama šiomis temomis: apžvalga Visi kalba apie „Google Consent Mode v2“. Nuo 2024 m. kovo mėnesio „Google“ reikalaus, kad visose svetainėse ir programose būtų naudojamas 2 versijos „Google Consent Mode“. Tam svarbu turėti „Google“ […]
Digital Services Act
Teisingai

Ar Skaitmeninių paslaugų įstatymas (DSA) taip pat taikomas jūsų įmonei? Internetinės platformos turi papildomų įsipareigojimų

Skaitmeninių paslaugų įstatymas nustato papildomus skaidrumo reikalavimus internetinėms platformoms. Internetinės platformos apibrėžimas pagal DSA gali būti taikomas jūsų verslui. Dėl to jums gali tekti laikytis papildomų DSA skaidrumo reikalavimų. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ar jūsų verslas patenka į šią kategoriją ir kokių veiksmų galite imtis, kad atitiktumėte reikalavimus. Koks yra Skaitmeninių paslaugų įstatymo tikslas? Skaitmeninių […]