2022-03-03 naujienlaiškis

Piktogramos ir dizaino ypatybės

Šį mėnesį daugiausia dėmesio skyrėme daugybei mažų dizaino ypatybių, kurių daugelis klientų prašė iš mūsų. Tai apima, pavyzdžiui, tai, kad tikslai, mygtukai ir nuorodos dabar gali turėti savo piktogramas, kad dabar gali būti saugomi keli HTML ir CSS kodai arba kad galimi tikslesni teikėjų sąrašų ir slapukų sąrašų nustatymai.

Daugiau naujų šalių

Taip pat šio mėnesio naujiena – parama daugeliui naujų teisės sričių. Kol kas palaikome GDPR/ePrivacy Europai, CCPA/CPRA Kalifornijoje, PIPEDA Kanadoje ir LGPD Brazilijoje. Šio mėnesio naujiena yra Meksikos, Argentinos, Nigerijos, Pietų Afrikos, Pietų Korėjos, Rusijos, Turkijos, Izraelio, Kinijos ir Tailando teisiniai pagrindai. Dabar visoms šioms sritims yra atskiri nustatymai (priklausomai nuo pasirinkto paketo), o atitinkami teisiniai tekstai ir pastraipos yra saugomos sistemoje.

Dinaminis turinio blokavimas

Daugelis prancūzų leidėjų ypač norėjo išplėsti dinaminį turinio blokavimą. Blokavimas naudojamas, pavyzdžiui, norint užblokuoti „YouTube“ vaizdo įrašą ir jį suaktyvinti tik gavus sutikimą. Su naujausiu atnaujinimu funkcija buvo dar labiau išplėsta ir dabar gali būti taikoma bet kuriam tinklalapio elementui. Įprastas naudojimo atvejis būtų toks, kad naujienų svetainė blokuoja tekstus, jei nėra sutikimo. Daugiau mūsų žinyne.

Daugiau naujų funkcijų ir pakeitimų

Kaip visada, šį mėnesį buvo daug kitų smulkių naujų funkcijų ir pakeitimų. Čia ypač verta paminėti stekų/stekų konvertavimą iš paskyros į CMP, paprastesnį ir aiškesnį vizualinio dizaino rengyklės veikimą ir geresnį Apple ATT sistemos palaikymą.