2022-01-01 naujienlaiškis

Kad būtų lengviau sukurti naują paskyrą arba CMP, šį mėnesį visiškai peržiūrėjome vedlį. Dabar vedlys labai paprastai ir aiškiai padės atlikti kelis veiksmus. Dabar dizainą galima lengviau koreguoti, tiekėjų paskyrimas tapo žaismingas ir kodų integravimas aiškesnis. Mūsų tikrinimo programa jau tikrina jūsų svetainę, kol ji kuriama, pateikia atitinkamą informaciją ir imasi veiksmų, kad CMP nustatymai būtų geriau pritaikyti jūsų svetainei.

Naujos temos ir dizaino parinktys

Taip pat daug lengviau pritaikyti dizainą: meniu> CMP> Dabar galite redaguoti pagrindines kiekvieno CMP spalvas ir pritaikyti jas savo poreikiams. Kartu su daugiau nei 20 naujų iš anksto nustatytų dizainų, visi klientai dabar gali daug lengviau pritaikyti savo slapukų reklamjuostę ir labiau pritaikyti svetainės dizainą.
Taip pat pristatėme slapukų piktogramas (vis dar ieškome tinkamų pavadinimų, nedvejodami siųskite pasiūlymus adresu support@consentmanager.net): Mažos slapukų iliustracijos, kurias galite naudoti savo slapukų reklamjuostėje, kad pagražintumėte šiek tiek pažiūrėk.

CCPA tikrinimo programos ir CPRA atitikties patikra

Taip pat naujiena yra mūsų CCPA/CPRA Crawler. Klientai, kurie savo paskyroje suaktyvino slapukų reklamjuostės pristatymą JAV, dabar automatiškai gaus tikrinimus JAV ir iš jų. Naujoji tikrinimo programa dabar tikrina, ar laikomasi CCPA / CPRA, ir pateikia informaciją, jei atsisakymas neveikia tinkamai.

Kartu su mūsų GDPR tikrinimo priemone mūsų klientai dabar yra geriau apsaugoti visame pasaulyje ir gauna visapusiškesnę savo svetainės apsaugą.

Sveiki atvykę į Lenkiją ir Kroatiją

Taip pat džiaugiamės galėdami pranešti, kad sutikimo vadovas dabar aktyviai dirba su komandomis Lenkijoje ir Kroatijoje. Kolegos palaiko mūsų komandą Varšuvoje ir Splite ir toliau skatins esamą plėtros strategiją.

Daugiau naujų funkcijų ir pakeitimų

Visų pirma, šį mėnesį užbaigėme daug mažų mūsų plano punktų. Pagrindiniai iš jų yra susiję su temų nustatymais, blokavimo pataisymais, saugos funkcijomis, ataskaitomis ir kt.