Nauja

2021-09-09 naujienlaiškis


TTDSG + oficialus laiškas

Mūsų planas iš tikrųjų buvo suplanavęs kitą šio mėnesio temą, tačiau dėl daugybės klientų atsiliepimų per trumpą laiką persigalvojome ir šį mėnesį sutelkėme dėmesį į būsimus Vokietijos TTDSG pakeitimus ir paaiškinimus. Be to, įvairūs klientai gavo klausimynus iš duomenų apsaugos institucijų, todėl čia įdiegėme ir daugiau funkcijų, kurios padės mūsų klientams lengviau patenkinti institucijų reikalavimus (išsamiau žr. žemiau).

TTDSG: Pradžia 2021-12-01

TTDSG yra Vokietijos atsakymas į e. privatumo reglamentą, kuris pagaliau buvo įtrauktas į Vokietijos teisę. Tai reiškia, kad dabar Vokietijoje taip pat aiškiai reglamentuota, kad neesminiams slapukams visada reikia sutikimo, todėl slapukų reklamjuostės yra privalomos . Kadangi TTDSG įsigalios 2021 m. gruodžio 1 d., o institucijos jau atlieka pirminius patikrinimus pagal E. privatumo reglamentą (žr. toliau), patartina dar kartą suabejoti esama slapukų reklamjuoste ir, jei reikia, suprojektuoti arba atlikti loginius koregavimus.

valdžios patikrinimas

Dar gegužę kelių šalių duomenų apsaugos institucijos atliko koordinuotą pagrindinių interneto svetainių peržiūrą. Atitinkamos interneto svetainės turėjo užpildyti išsamias anketas ir pateikti deklaracijas dėl duomenų apsaugos. Tarp jų buvo ir įvairių sutikimo vadybininko klientų. Valdžios institucijos dabar daugiausia įvertino atsakymus ir nukreipė įvairius kritikos punktus paveiktoms svetainėms. Šiais taškais pasinaudojome kaip galimybe ir sutikimo tvarkyklėje įdiegėme įvairių funkcijų, kad klientams būtų lengviau laikytis teisinių reikalavimų.

Valdžios laiške gana aiškus vaizdas, „kas veikia“ ir „kas neveikia“. Čia apibendriname jums svarbiausius dalykus:

 • Lengvas nuosmukis
  Valdžia dar kartą aiškiai pasakė, kad atsisakyti turi būti taip pat lengva, kaip ir susitarti. Todėl pirmame sluoksnyje turi būti lygiavertis atmetimo mygtukas. Atsisakymo slėpimas tekste arba tiesiog pateikimo mygtukas neatitinka reikalavimų.
  Rekomendacija: įsitikinkite, kad jūsų dizaine yra du lygiaverčiai priėmimo ir atmetimo mygtukai.
 • Teisėti interesai
  Taip pat pabrėžta, kad teisinis pagrindas „teisėtas interesas“ gali būti naudojamas tik tikrai esminėms funkcijoms. Bet kuriuo atveju rinkodara, analizė ir socialiniai tinklai nėra esminiai dalykai. Tačiau tai taip pat taikoma išoriniams šriftams, žymų tvarkytuvėms ar pokalbių įrankiams.
  Rekomendacija: teikėjus nurodykite tik kaip „funkcionalius“ / „esminius“, be kurių jūsų svetainė neveiks. Visi kiti teikėjai visada turėtų būti blokuojami pagal numatytuosius nustatymus ir suaktyvinti tik patvirtinus.
 • aprašymai
  Daugeliu atvejų valdžia sukritikavo svetainių aprašymus. Pavyzdžiui, reikalaujama, kad tikslai būtų paaiškinti aiškiai ir nedviprasmiškai (vien „rinkodaros“ neužtenka). Be to, pirmame lygyje turi būti nurodytas teikėjų skaičius.
  Rekomendacija: išsaugokite aprašomąjį tekstą, skirtą visiems tikslams ir teikėjams, ir naudokite makrokomandą[vendorcount] tekste, kad įterptumėte teikėjo numerį.
 • Duomenų perdavimas ne ES
  Valdžios institucijos taip pat mano, kad nuoroda į duomenų perdavimą už ES ribų yra svarbi. Jei teikėjas yra arba tvarko duomenis ne ES šalyse, reikia pridėti atitinkamą pastabą.
  Rekomendacija: patikrinkite savo teikėjų sąrašą ir, jei reikia, išplėskite tekstą pirmame sluoksnyje. Mes taip pat turime meniu> CMP> Redaguoti> Išvaizda sukūrė galimybę antrame lygyje (išplėstiniai nustatymai) rodyti teikėjų, kuriems pažymėtas duomenų perdavimas, sąrašą. meniu> Pasiūlytojas> Galite redaguoti, ar kiekvienas teikėjas vykdo duomenų perdavimą į užsienį.
 • Trumpas tiekėjų sąrašas
  Daugeliu atvejų valdžios institucijos kritikavo, kad paslaugų teikėjų sąrašai buvo per ilgi. Svarbiausias dalykas šiuo atveju yra klausimas, ar sutikimas gali būti teisėtas, jei lankytojas nebegali turėti prasmingos paslaugų teikėjų sąrašo apžvalgos.
  Rekomendacija: surūšiuokite tiekėjus ir sutrumpinkite tiekėjų sąrašą iki būtiniausių. Teikėjų sąrašas, kuriame yra daugiau nei 50 ar net daugiau nei 100 teikėjų, greičiausiai bus laikomas neatitinkančiu.
 • IAB TCF standartas
  Valdžios institucijos nustatė, kad IAB TCF standartas yra labai svarbus. Įvairios institucijos įvertino kai kurias standarto dalis kaip galimai neatitinkančias teisės aktų ir išreiškė įvairių susirūpinimą. Pavyzdžiui, tikslai buvo kritikuojami kaip pernelyg grubūs arba tikslų, specialiųjų tikslų, ypatybių ir ypatingų savybių sąveika kaip per daug nesuprantama.
  Rekomendacija: jei savo svetainėje nenaudojate internetinės reklamos, nenaudokite IAB TCF, o nustatykite savo tikslus.

Daugiau naujų funkcijų ir pakeitimų

 • WCAG / prieinamo ekrano patobulinimai
 • Slapukų grupės
 • Paskirties aprašymai pirmame sluoksnyje
 • Patobulintos tikrinimo programos
 • … ir daug daugiau.

daugiau komentarų

New regulations US 2024
Teisingai

Nauji JAV privatumo įstatymai įsigalios 2024 m.: atnaujinkite JAV taikomus privatumo nustatymus

Jungtinėse Valstijose nauji duomenų apsaugos įstatymai įsigalios antroje 2024 m. pusėje – Floridoje, Teksase, Oregone ir Montanoje . Įmonės, veikiančios šiose valstijose arba turinčios klientų šiose valstijose, turi peržiūrėti savo duomenų apsaugos praktiką, kad užtikrintų, jog laikomasi naujų duomenų apsaugos įstatymų. Kad šis procesas būtų jums lengvesnis, šiame straipsnyje pirmiausia paaiškinsime, kur jūsų prietaisų skydelyje […]
Generolas, Nauja

consentmanager Tool Spotlight“: integravimo parinktys CMP prietaisų skydelyje

Šio mėnesio „Tool Spotlight“ programoje atidžiau pažvelgsime į integravimo funkcijas , kurias rasite consentmanager CMP informacijos suvestinėje. Tai yra ilgo kūrimo darbo tarp consentmanager ir atitinkamų įrankių rezultatas, o tai reiškia, kad galime pasiūlyti savo vartotojams galimybę suaktyvinti integraciją paprastu spustelėjimu tiesiai savo CMP prietaisų skydelyje. Naujausios parinktys apima 2 versijos Google Consent Mode integravimą, […]