Nauja

2021-06-06 naujienlaiškis


Naujas vaizdo redaktorius

Su naujausiu atnaujinimu mes ypač nagrinėjome dizaino ir dizaino koregavimo temą. Temų redaktorius buvo visiškai atnaujintas:

Užuot tiesiog rodę peržiūrą, kaip anksčiau, dabar dizainą galima koreguoti tiesiogiai peržiūroje. Tiesiog spustelėkite antraštę, pavyzdžiui, ir bus rodomi antraštės nustatymai. Spustelėkite mygtuką, tada pasirodys mygtukų nustatymai. Taip ateityje bus dar lengviau sukurti savo dizainą tiksliai pagal savo skonį.

Taip pat yra daug naujų dizaino parinkčių, pavyzdžiui, galimybė konkrečiau nustatyti sluoksnio dydį arba naudoti savo piktogramą nuostatų centrui.

Webinarų įrašymas

Praėjusį mėnesį įvyko keli internetiniai seminarai. Kaip visada, įrašus galite rasti mūsų svetainėje:

Daugiau naujų funkcijų ir pakeitimų

  • Ataskaitos gali būti automatizuotos ir siunčiamos el
  • Nauja sluoksnio padėtis „Stumti žemyn“ stumia tinklalapį žemyn
  • Prietaisų skydelis dabar gali būti filtruojamas pagal CMP
  • Nauja „klasikinė“ paskirtis „Socialinė žiniasklaida“
  • … ir daug daugiau.

daugiau komentarų

Newsletter consentmanager Juni
Nauja

2024-06-06 naujienlaiškis

Naujas priedas: privatumui palanki svetainių analizė Su birželio mėn. atnaujinimu jūsų paskyroje pasiekiamas naujas priedas „Svetainių analizė“. Čia sujungiame du komponentus, kurie mums ypač gerai sekasi: tikrą duomenų apsaugą ir puikias ataskaitas. Mūsų naujos privatumui palankios svetainės analizės pranašumas visų pirma yra duomenų apsauga ir sistemos paprastumas: Naudodami privatumui palankią svetainių analizę, norėtume pasiūlyti paprastą […]
Dutch DPA releases Guidelines on Cookie Banners
Nauja

Nyderlandų DSB: slapukų reklamjuosčių ir dažnesnių patikrinimų vadovas

Nyderlandų duomenų apsaugos institucija (Autoriteit Persoonsgegevens, AP) paskelbė naują vadovą , kuriame aprašoma geriausia slapukų reklamjuosčių kūrimo praktika ir ko vengti norint išvengti galimų baudų. Kaip skelbta 2024 m. vasario mėn. , Duomenų apsaugos institucija įdiegs daugiau kontrolės priemonių , siekdama užtikrinti, kad svetainės teisėtai gautų sutikimą sekti slapukus ir kitą stebėjimo programinę įrangą. Kriterijai […]