Nauja

2021-05-05 naujienlaiškis


Patobulintas ataskaitų teikimas

Šį mėnesį daugiausia dėmesio skyrėme CMP ataskaitai ir padarėme daug nedidelių pakeitimų, palengvinančių kasdienį darbą su ataskaitomis. Tai, be kita ko, apima kelis filtrų pasirinkimą, daugiau eksportavimo parinkčių, geresnę stulpelių apžvalgą ir paaiškinimą bei patobulintą priėmimo, atmetimo ir vartotojo nustatyto pasirinkimo skaičiavimo būdą.

Be to, pridėjome įvairių smulkių dizaino funkcijų – visų pirma galimybę viršutiniame dešiniajame sutikimo sluoksnyje pagal CNIL rekomendacijas rodyti mygtuką „Išsaugoti ir tęsti“.

Taip pat nauja: dabar taip pat rodomos kiekvieno teikėjo apdorojamų duomenų kategorijos. Taip lankytojas gali gauti išsamesnės informacijos ir padidėja teisinis saugumas.

Webinarai birželio mėn

Birželio mėnesį vėl vyks internetiniai seminarai aktualiomis duomenų apsaugos temomis. Šitie yra:

Daugiau naujų funkcijų ir pakeitimų

  • Daugiau peržiūros funkcijų (dinaminis turinio blokavimas)
  • Naujos makrokomandos tekstams
  • Aiškus sutikimas kaip naujas teisinis pagrindas
  • Klaidų pataisymai, skirti naudoti su „Iframe“.
  • … ir daug daugiau.

daugiau komentarų

Webinar mit Google: Google Consent Mode v2 verstehen und nahtlos integrieren
vaizdo įrašus

Internetinis seminaras su „Google“: Google Consent Mode v2“ supratimas ir sklandus integravimas

Dėl didelės informacijos apie naujų Google Consent Mode v2“ reikalavimų nustatymą ir įgyvendinimą paklausos, consentmanager kartu su „Google“ surengė dar vieną internetinį seminarą šia tema 2024 m. birželio 12 d. Webinaras vyko vokiečių kalba. Ar pasiilgai? Jokiu problemu! Webinaro PDF galite rasti čia ir atsisiųsti . Dennisas Gingele’as iš Google ir Jan Winkler iš consentmanager […]
Nauja

2024-05-05 naujienlaiškis

Nauja „Slack“, „MS Teams“ ir kt Su dabartiniu atnaujinimu sistemoje dabar pasiekiama nauja „Slack“, „MS Teams“, „Zapier“ ir „n8n“ integravimo funkcija. Funkcija patogiai praneša jums Slack, Teams ar bet kuriame kitame įrankyje apie svarbius pakeitimus ir naujienas (pvz., rasta naujų slapukų) jūsų CMP paskyroje. Jums nebereikia aktyviai prisijungti prie CMP, kad patikrintumėte, ar yra naujinimų. […]