Nauja

Naujienlaiškis 2021/03


Daugiau greičio po gaubtu

Šį mėnesį padarėme daug „po gaubtu“ pakeitimų. Taigi mes išvalėme savo scenarijus ir atkūrėme serverio infrastruktūrą. Mūsų klientams ir jų svetainės lankytojams tai pirmiausia bus pastebima spartesnėje CMP ir vartotojo sąsajoje. Be to, ištaisytos įvairios smulkios klaidos.

savo kalbomis

Šiuo metu palaikome daugiau nei 30 kalbų. Jei to nepakanka arba jei norite palaikyti tam tikrus dialektus, galite tai padaryti dabar: dabar CMP galima kurti ir naudoti naujas kalbas ir dialektus. Kaip ir su visomis „sistemos kalbomis“, čia galite pritaikyti visus sutikimo sluoksnio tekstus ir etiketes ir taip dar konkrečiau kreiptis į savo vartotojus.

Webinarai kovo mėn

Dėl didelio susidomėjimo mūsų paskutiniais internetiniais seminarais, internetinius seminarus vėl surengsime kovo mėnesį. Čia tęsime temą ten, kur baigėme praėjusį kartą, ir gilinsimės į ataskaitų teikimo, optimizavimo, TCF ir kai kurių svarbių įrankių temas. Webinarai nemokami.

 • Internetinis seminaras: sutikimo valdymas internetinėje rinkodaroje
  (24.03 14:00 vokiečių k.)
  Daugiau informacijos ir registracija
 • Internetinis seminaras: leidėjų ir rinkodaros specialistų sutikimo valdymas
  (26.03 14:00 vokiečių k.)
  Daugiau informacijos ir registracija
 • Internetinis seminaras: BDAR atitiktis tapo paprasta
  (23.03 16:00 vokiečių k.)
  Daugiau informacijos ir registracija

Daugiau naujų funkcijų ir pakeitimų

 • 3 mygtukų dizaino parinktis pasveikinimo sluoksnyje
 • Klaidų pataisymai integruojant Twitter, Youtube ir kt
 • Galimybė išjungti CSS
 • Naujos funkcijos perpardavėjams
 • … ir daug daugiau.

daugiau komentarų

Webinar mit Google: Google Consent Mode v2 verstehen und nahtlos integrieren
vaizdo įrašus

Internetinis seminaras su „Google“: Google Consent Mode v2“ supratimas ir sklandus integravimas

Dėl didelės informacijos apie naujų Google Consent Mode v2“ reikalavimų nustatymą ir įgyvendinimą paklausos, consentmanager kartu su „Google“ surengė dar vieną internetinį seminarą šia tema 2024 m. birželio 12 d. Webinaras vyko vokiečių kalba. Ar pasiilgai? Jokiu problemu! Webinaro PDF galite rasti čia ir atsisiųsti . Dennisas Gingele’as iš Google ir Jan Winkler iš consentmanager […]
Nauja

2024-05-05 naujienlaiškis

Nauja „Slack“, „MS Teams“ ir kt Su dabartiniu atnaujinimu sistemoje dabar pasiekiama nauja „Slack“, „MS Teams“, „Zapier“ ir „n8n“ integravimo funkcija. Funkcija patogiai praneša jums Slack, Teams ar bet kuriame kitame įrankyje apie svarbius pakeitimus ir naujienas (pvz., rasta naujų slapukų) jūsų CMP paskyroje. Jums nebereikia aktyviai prisijungti prie CMP, kad patikrintumėte, ar yra naujinimų. […]