Naujienlaiškis 2021/01

Tikrinimo programos atnaujinimai

Atlikome kelis tikrinimo programos atnaujinimus. Dabar tikrinimo programa yra daug greitesnė ir tikslesni rezultatai. Daugiau slapukų dabar automatiškai klasifikuojami ir priskiriami tinkamam teikėjui. Taip pat pridėjome keletą naujų tikrinimo programos nustatymų (pvz., slaptažodžių diapazonų tikrinimas ir domenų / kelių pašalinimas iš tikrinimo).

Slapukai ir vietinė saugykla

Vietinė saugykla yra informacijos saugojimo įrenginyje būdas. Tai labai panašu į slapukus, tačiau turi mažesnį poveikį privatumui ir techniniams apribojimams. „Consentmanager“ dabar palaiko šios technologijos naudojimą kaip antrinę naudotojų sutikimo informacijos saugyklą. Tai padeda saugiau išsaugoti vartotojų pasirinkimus talpykloje – net tais atvejais, kai naršyklės nepalaiko slapukų arba jų neištrina. Naują funkciją galima įjungti skiltyje Meniu > CMP > Redaguoti > Kiti nustatymai > Sutikimo saugykla.

internetiniai seminarai

Gruodžio mėn. įvyko keli internetiniai seminarai, ypač apie Darbo pradžią ir IAB TCF v2. Internetinių seminarų dokumentus ir vaizdo įrašus dabar galite rasti internete mūsų svetainėje: https://www.consentmanager.de/wissen/videos/

Daugiau naujų funkcijų ir pakeitimų

  • Įvairūs riktų pataisymai AMP puslapiuose
  • Daugiau lankstumo: tikslai dabar priklauso nuo CMP, o ne su paskyra
  • „Adobe Analytics“ ir „Adobe Consent Mode“ palaikymas
  • IAB TCF teikėjo slapukų politikos palaikymas
  • … ir daug daugiau.