Nauja

2020/11 naujienlaiškis


pranešimus

Dėl didelės paklausos šį mėnesį daug dėmesio skyrėme ataskaitų tobulinimui. Be patogesnio įkėlimo rodinio, vėl išplėtėme ataskaitų teikimo sritį ir dabar taip pat įrašome apsilankymus, ignoruojamus sutikimo sluoksnius, aktyvius šuolius ir kt. Tai suteikia dar išsamesnį vaizdą apie tai, kaip lankytojai sąveikauja su sutikimo sluoksniu.

Google Analytics ir eTracker

Taip pat supaprastinome „Google“ ir „eTracker“ analizės įrankių diegimą ir tvarkymą. Su naujausiu atnaujinimu „ConsentManager“ dabar palaiko „Google“ sutikimo režimą ir sutikimo signalą iš „eTracker“. Taigi įrankius galima naudoti taip, kad būtų atliktas skaičiavimas, bet nenustatyti slapukai, jei neduotas sutikimas.

IAB SSP politikos pakeitimai

Kaip skelbta paskutiniame informaciniame biuletenyje, IAB pakoregavo dalyvavimo IAB TCF gaires. Atkreipkite dėmesį į šiuos pakeitimus:

  • Temos nustatymuose dabar rodoma spalvų kontrasto reikšmė, kai nustatote mygtukų priėmimo / atmetimo / nustatymų / išsaugojimo spalvą. IAB reikalauja, kad spalvų kontrastas būtų bent 5:1 (priekinis planas ir fonas). Su dabartiniu atnaujinimu ši kontrasto vertė yra privaloma. Temos, kuriose naudojama mažesnė kontrasto reikšmė, praranda IAB atitikties nustatymą. Peržiūrėkite savo dizainus .
  • Naudodami dabartinį naujinimą išjungėme galimybę keisti pirmojo lygio pasisveikinimo tekstą, jei CMP įgalintas IAB TCF. Klientams, norintiems pakeisti tekstą, reikalingas papildomas sutikimo tvarkyklės patvirtinimas. Esami tekstai neturi įtakos.

Daugiau naujų funkcijų ir pakeitimų

  • AMP tinklalapių patobulinimai
  • Galimybė padaryti logotipą paspaudžiamu
  • Nauja sutikimo apimtis padomeniams
  • Automatinio blokavimo patobulinimai
  • … ir daug daugiau.

daugiau komentarų

Webinar Google Consent Mode v2
Nauja, vaizdo įrašus

Internetinis seminaras: „Google“ sutikimo režimas, v2

Internetinis seminaras „Google Consent Mode v2“ įvyko 2024 m. vasario 27 d. Webinaro PDF galite rasti čia ir atsisiųsti . Buvo diskutuojama šiomis temomis: apžvalga Visi kalba apie „Google Consent Mode v2“. Nuo 2024 m. kovo mėnesio „Google“ reikalaus, kad visose svetainėse ir programose būtų naudojamas 2 versijos „Google Consent Mode“. Tam svarbu turėti „Google“ […]
Digital Services Act
Teisingai

Ar Skaitmeninių paslaugų įstatymas (DSA) taip pat taikomas jūsų įmonei? Internetinės platformos turi papildomų įsipareigojimų

Skaitmeninių paslaugų įstatymas nustato papildomus skaidrumo reikalavimus internetinėms platformoms. Internetinės platformos apibrėžimas pagal DSA gali būti taikomas jūsų verslui. Dėl to jums gali tekti laikytis papildomų DSA skaidrumo reikalavimų. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ar jūsų verslas patenka į šią kategoriją ir kokių veiksmų galite imtis, kad atitiktumėte reikalavimus. Koks yra Skaitmeninių paslaugų įstatymo tikslas? Skaitmeninių […]