Nauja

2020/11 naujienlaiškis


pranešimus

Dėl didelės paklausos šį mėnesį daug dėmesio skyrėme ataskaitų tobulinimui. Be patogesnio įkėlimo rodinio, vėl išplėtėme ataskaitų teikimo sritį ir dabar taip pat įrašome apsilankymus, ignoruojamus sutikimo sluoksnius, aktyvius šuolius ir kt. Tai suteikia dar išsamesnį vaizdą apie tai, kaip lankytojai sąveikauja su sutikimo sluoksniu.

Google Analytics ir eTracker

Taip pat supaprastinome „Google“ ir „eTracker“ analizės įrankių diegimą ir tvarkymą. Su naujausiu atnaujinimu consentmanager dabar palaiko Google Consent Mode ir sutikimo signalą iš „eTracker“. Taigi įrankius galima naudoti taip, kad būtų atliktas skaičiavimas, bet nenustatyti slapukai, jei neduotas sutikimas.

IAB SSP politikos pakeitimai

Kaip skelbta paskutiniame informaciniame biuletenyje, IAB pakoregavo dalyvavimo IAB TCF gaires. Atkreipkite dėmesį į šiuos pakeitimus:

  • Temos nustatymuose dabar rodoma spalvų kontrasto reikšmė, kai nustatote mygtukų priėmimo / atmetimo / nustatymų / išsaugojimo spalvą. IAB reikalauja, kad spalvų kontrastas būtų bent 5:1 (priekinis planas ir fonas). Su dabartiniu atnaujinimu ši kontrasto vertė yra privaloma. Temos, kuriose naudojama mažesnė kontrasto reikšmė, praranda IAB atitikties nustatymą. Peržiūrėkite savo dizainus .
  • Naudodami dabartinį naujinimą išjungėme galimybę keisti pirmojo lygio pasisveikinimo tekstą, jei CMP įgalintas IAB TCF . Klientams, norintiems pakeisti tekstą, reikalingas papildomas sutikimo tvarkyklės patvirtinimas. Esami tekstai neturi įtakos.

Daugiau naujų funkcijų ir pakeitimų

  • AMP tinklalapių patobulinimai
  • Galimybė padaryti logotipą paspaudžiamu
  • Nauja sutikimo apimtis padomeniams
  • Automatinio blokavimo patobulinimai
  • … ir daug daugiau.

daugiau komentarų

Webinar mit Google: Google Consent Mode v2 verstehen und nahtlos integrieren
vaizdo įrašus

Internetinis seminaras su „Google“: Google Consent Mode v2“ supratimas ir sklandus integravimas

Dėl didelės informacijos apie naujų Google Consent Mode v2“ reikalavimų nustatymą ir įgyvendinimą paklausos, consentmanager kartu su „Google“ surengė dar vieną internetinį seminarą šia tema 2024 m. birželio 12 d. Webinaras vyko vokiečių kalba. Ar pasiilgai? Jokiu problemu! Webinaro PDF galite rasti čia ir atsisiųsti . Dennisas Gingele’as iš Google ir Jan Winkler iš consentmanager […]
Nauja

2024-05-05 naujienlaiškis

Nauja „Slack“, „MS Teams“ ir kt Su dabartiniu atnaujinimu sistemoje dabar pasiekiama nauja „Slack“, „MS Teams“, „Zapier“ ir „n8n“ integravimo funkcija. Funkcija patogiai praneša jums Slack, Teams ar bet kuriame kitame įrankyje apie svarbius pakeitimus ir naujienas (pvz., rasta naujų slapukų) jūsų CMP paskyroje. Jums nebereikia aktyviai prisijungti prie CMP, kad patikrintumėte, ar yra naujinimų. […]