2020/11 naujienlaiškis

pranešimus

Dėl didelės paklausos šį mėnesį daug dėmesio skyrėme ataskaitų tobulinimui. Be patogesnio įkėlimo rodinio, vėl išplėtėme ataskaitų teikimo sritį ir dabar taip pat įrašome apsilankymus, ignoruojamus sutikimo sluoksnius, aktyvius šuolius ir kt. Tai suteikia dar išsamesnį vaizdą apie tai, kaip lankytojai sąveikauja su sutikimo sluoksniu.

Google Analytics ir eTracker

Taip pat supaprastinome „Google“ ir „eTracker“ analizės įrankių diegimą ir tvarkymą. Su naujausiu atnaujinimu „ConsentManager“ dabar palaiko „Google“ sutikimo režimą ir sutikimo signalą iš „eTracker“. Taigi įrankius galima naudoti taip, kad būtų atliktas skaičiavimas, bet nenustatyti slapukai, jei neduotas sutikimas.

IAB SSP politikos pakeitimai

Kaip skelbta paskutiniame informaciniame biuletenyje, IAB pakoregavo dalyvavimo IAB TCF gaires. Atkreipkite dėmesį į šiuos pakeitimus:

  • Temos nustatymuose dabar rodoma spalvų kontrasto reikšmė, kai nustatote mygtukų priėmimo / atmetimo / nustatymų / išsaugojimo spalvą. IAB reikalauja, kad spalvų kontrastas būtų bent 5:1 (priekinis planas ir fonas). Su dabartiniu atnaujinimu ši kontrasto vertė yra privaloma. Temos, kuriose naudojama mažesnė kontrasto reikšmė, praranda IAB atitikties nustatymą. Peržiūrėkite savo dizainus .
  • Naudodami dabartinį naujinimą išjungėme galimybę keisti pirmojo lygio pasisveikinimo tekstą, jei CMP įgalintas IAB TCF. Klientams, norintiems pakeisti tekstą, reikalingas papildomas sutikimo tvarkyklės patvirtinimas. Esami tekstai neturi įtakos.

Daugiau naujų funkcijų ir pakeitimų

  • AMP tinklalapių patobulinimai
  • Galimybė padaryti logotipą paspaudžiamu
  • Nauja sutikimo apimtis padomeniams
  • Automatinio blokavimo patobulinimai
  • … ir daug daugiau.