Teisingai

Naujas duomenų apsaugos etapas: 2024 m. Amerikos privatumo teisių aktas


2024 m. Amerikos privatumo teisių akto informacinio biuletenio antraštė

Jungtinėse Valstijose privatumo įstatymai šiuo metu įgyvendinami federaliniu lygmeniu, tokie įstatymai galioja 19 valstijų. Tačiau siūlomas Amerikos privatumo teisių įstatymas (APRA) , kurį 2024 m. balandžio 7 d. pristatė Atstovų rūmų Energetikos ir prekybos komitetas, netrukus galėtų nustatyti nacionalinius privatumo ir saugumo standartus. APRA, kuri vis dar yra pasiūlymo etape, įves taisykles automatizuotoms sprendimų priėmimo technologijoms (pvz., AI) ir nustatys papildomas taisykles „stambiems duomenų rinkėjams“ ir „duomenų tarpininkams“. Duomenų apsaugos įstatymas įsigaliotų praėjus 180 dienų nuo patvirtinimo.

Ką tai reiškia įmonėms? Viena vertus, tai gali supaprastinti vidinius atitikties procesus. Kita vertus, tam reikia peržiūrėti ir galbūt koreguoti dabartinę verslo praktiką. Asmens duomenų apimtis ir apibrėžimai pagal APRA gali skirtis nuo galiojančių įstatymų, todėl reikia išsamios analizės ir pritaikymo.

Kadangi mes ir toliau stebime šio įstatymo eigą, sekite naujienas apie galimą Amerikos privatumo teisių įstatymo poveikį jūsų verslui.


daugiau komentarų

Newsletter consentmanager Juni
Nauja

2024-06-06 naujienlaiškis

Naujas priedas: privatumui palanki svetainių analizė Su birželio mėn. atnaujinimu jūsų paskyroje pasiekiamas naujas priedas „Svetainių analizė“. Čia sujungiame du komponentus, kurie mums ypač gerai sekasi: tikrą duomenų apsaugą ir puikias ataskaitas. Mūsų naujos privatumui palankios svetainės analizės pranašumas visų pirma yra duomenų apsauga ir sistemos paprastumas: Naudodami privatumui palankią svetainių analizę, norėtume pasiūlyti paprastą […]
Dutch DPA releases Guidelines on Cookie Banners
Nauja

Nyderlandų DSB: slapukų reklamjuosčių ir dažnesnių patikrinimų vadovas

Nyderlandų duomenų apsaugos institucija (Autoriteit Persoonsgegevens, AP) paskelbė naują vadovą , kuriame aprašoma geriausia slapukų reklamjuosčių kūrimo praktika ir ko vengti norint išvengti galimų baudų. Kaip skelbta 2024 m. vasario mėn. , Duomenų apsaugos institucija įdiegs daugiau kontrolės priemonių , siekdama užtikrinti, kad svetainės teisėtai gautų sutikimą sekti slapukus ir kitą stebėjimo programinę įrangą. Kriterijai […]