Ieškomas SEA vadovas (m/f/d)


Kas nutiko?

Prisijungę namuose, taigi ir mūsų naujasis SEA vadovas (m/f/d)

Sutikimų valdymo platforma yra programinė įranga, kurią svetainių operatoriai arba žiniatinklio programų teikėjai naudoja norėdami gauti ir saugoti lankytojų sutikimą dėl duomenų apsaugos prieš renkant naudotojo duomenis. Todėl lankytojas duoda sutikimą.

Kiekvieną dieną džiaugiamės naujais klientais, todėl esame sparčiausiai auganti įmonė šioje pramonės šakoje. Kad taip ir liktų, savo kolegoms Prancūzijoje ieškome tinkamo SEA vadovo.

Ar esate entuziastingas, atviras ir nekantraujate augti kartu su mumis? Tada tapk mūsų komandos dalimi!

ką galite perkelti

 • Kuriate, stebite ir optimizuojate mūsų SPAV kampanijas Google ir Facebook. Turite daug laisvės ir prisiimate atsakomybę už savo kampanijas.
 • Reguliariai atliekate testus, kad padidintumėte našumą ir įdiegtumėte beta versijas bei naujas paieškos variklio funkcijas.
 • Nuolat dirbate su „Google“ našumu ir optimizuojate produktų sklaidos kanalus.
 • Atliekate rinkos ir konkurencijos analizę, stebite esamas tendencijas ir suteikiate impulsą mūsų produktų portfeliui.
 • Savo idėjomis ir pastangomis optimizuojate mūsų efektyvumo rinkodaros strategijas ir skatinate internetinę rinkodarą.

ką atneši

 • Sėkmingai baigėte mokymus ar studijas verslo, rinkodaros ar panašioje srityje ir turite kelerių metų SPAV patirtį, idealu B2B aplinkoje.
 • Turite aistrą skaičiams ir internetinės rinkodaros pasauliui.
 • Labai pasitikite naudodami „Excel“ ir „Google Ads“ redaktorių. „Google Ads“, „Google Shopping“ ir „Facebook“ jautiesi kaip namie.
 • Idealiu atveju turite patirties sklaidos kanalų valdymo ir automatinio kampanijų valdymo srityse.
 • Idealiu atveju prancūzų kalba yra jūsų gimtoji kalba, tačiau idėjomis galite keistis ir anglų ar vokiečių kalbomis
 • Esate iniciatyvus, komandinis ir mėgstate atsakingas užduotis.

Kuo mes esame ypatingi?

Mūsų gyvenęs įsitikinimas, kad geriausi rezultatai pasiekiami ten, kur kiekvienas gali optimaliai tobulėti. Štai kodėl dirbame su didele asmenine atsakomybe ir lankstumu: judrūs, daugiafunkciniai ir orientuoti į augimą. Nesvarbu, ar dirbate nuotoliniu būdu, ar biure, ne visą darbo dieną ar visą darbo dieną – dirbate taip, kaip jums labiausiai tinka.

Jei tai atrodo kaip jūs, laukiame jūsų paraiškos. Jūsų kontaktinis asmuo yra CMO Götz Sielk ( goetz@consentmanager.net ).


daugiau komentarų

Webinar Google Consent Mode v2
Nauja, vaizdo įrašus

Internetinis seminaras: „Google“ sutikimo režimas, v2

Internetinis seminaras „Google Consent Mode v2“ įvyko 2024 m. vasario 27 d. Webinaro PDF galite rasti čia ir atsisiųsti . Buvo diskutuojama šiomis temomis: apžvalga Visi kalba apie „Google Consent Mode v2“. Nuo 2024 m. kovo mėnesio „Google“ reikalaus, kad visose svetainėse ir programose būtų naudojamas 2 versijos „Google Consent Mode“. Tam svarbu turėti „Google“ […]
Digital Services Act
Teisingai

Ar Skaitmeninių paslaugų įstatymas (DSA) taip pat taikomas jūsų įmonei? Internetinės platformos turi papildomų įsipareigojimų

Skaitmeninių paslaugų įstatymas nustato papildomus skaidrumo reikalavimus internetinėms platformoms. Internetinės platformos apibrėžimas pagal DSA gali būti taikomas jūsų verslui. Dėl to jums gali tekti laikytis papildomų DSA skaidrumo reikalavimų. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ar jūsų verslas patenka į šią kategoriją ir kokių veiksmų galite imtis, kad atitiktumėte reikalavimus. Koks yra Skaitmeninių paslaugų įstatymo tikslas? Skaitmeninių […]